B010530
Black Diamond Whippet Nastavitelná lyžařská hůl s automatickým zastavením
ŘADA LYŽAŘSKÝCH HOLŮ - NOVÝ MODEL
Whippet je 3vrstvá hliníková tyč s hrotem z nerezové oceli, který se snadno připevňuje k rukojeti. Hrot zvyšuje bezpečnost ve strmých nebo exponovaných pasážích s ledem.
• Speciálně navrženo pro skialpinismus na strmých svazích nebo splitboarding (kompaktní hůl)
• Nastavitelná 3dílná hliníková tyč a proto velmi robustní
• Inovativní systém ClickLock pro zajištění Whippeta
• Odnímatelný ocelový hrot pro přepnutí do „klasického“ režimu turistické lyžařské hůlky
• Vložka rukojeti pro lyžařský režim
• Pohodlný a nastavitelný popruh na zápěstí
• Velký 3/4 vrubový puk na prachový sníh
• Nejnovější generace nastavovacího systému FlickLock Pro z kovaného hliníku: lehký, pevný a snadno použitelný
K dispozici v jedné velikosti 64-140 cm
Prodáváno jednotlivě
Ideální pro skialpinismus a splitboarding

183 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 452 g (tyčinka + trsátko) |
| Střih | nastavitelné: 64-140 cm |
| Složená délka | 64 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Nová verze FlickLock® Pro |
| Podložka | 3/4 široký prachový puk |
| Reference výrobce | BD111583 |
Systém nastavení "FlickLock® Pro":
Systém nastavení velikosti FlickLock Pro byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost, lehkost a snadné použití.
Nový FlickLock Pro se nyní vyznačuje lehčí a snáze použitelnou hliníkovou konstrukcí.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, přináší revoluci v konstrukci nastavovacího systému.
FlickLock Pro si zachovává výhody funkce FlickLock a nabízí prostorově úsporný hliníkový design, který dramaticky zlepšuje úroveň kvality, pocitu a pevnosti zamykání.
Přednosti systému nastavení FlickLock® Pro jsou:
• Prostorově úsporný design
• Konstrukce se dvěma nápravami pro větší pákový efekt a zamykání
• Vysoce kvalitní hliníková kompozice navržená tak, aby vydržela a byla velmi lehká

3/4 puky lyžařského košíku:
Whippet Black Diamond
Commande effectuée le week-end et reçue le mercredi, top. Je n'ai pas encore pu tester le bâton en montagne en conditions réelles sur ce mois de juin mais il paraît robuste et la lame efficace. Un peu lourd (environ 450g) pr laisser la lame à la montée, elle sera au fond du sac (je suis en ski rando). Pour avoir tester les demi rondelles Black D sur une autre paire se bâton d'un collègue, elles sont vraiment top dans le pentu (évite que le bâton "saute") et surtout très efficace pour les cales de montée sur mes Marker Kingpin.