B010528
Carbon Whippet Black Diamond Smučarska palica Steep Hill
Serija SMUČARSKIH POL - NOV MODEL
Carbon Whippet palica je dvodelna palica za smučarsko gorništvo, opremljena z odstranljivim jeklenim vrhom (Whippet).
Če se uporablja na strmih vzponih, je Whippet zelo enostavno odstraniti na zmernih pobočjih in pri spustih.
Nova različica Carbon Whippeta ima najnovejšo zasnovo nastavitvenega sistema FlickLock Pro, ki je lažji (iz aluminija) in bolj robusten.
• Nastavljiv 2-delni drog z aluminijastim zgornjim delom in spodnjim delom iz ogljikovih vlaken
• Lahek, učinkovit in odporen zahvaljujoč mešani konstrukciji iz aluminija in karbona
• Inovativni sistem ClickLock za zaščito Whippeta
• Odstranljiva jeklena konica za preklop v "klasični" način turnih smučarskih palic
• Vložek za oprijem za smučarski način
• Udoben in nastavljiv trak za zapestje
• Velik 3/4 narezan plošček za sneg v prahu
• FlickLock Pro nastavitveni sistem najnovejše generacije iz kovanega aluminija: lahek, močan in enostaven za uporabo
Na voljo v eni velikosti 99-140 cm
Prodano posamezno
Idealno za turno smučanje po strmih pobočjih

197 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij in oglje |
| Utež | 443 g (palica + Whippet) |
| Izrežite | nastavljiva: 99-140 cm |
| Zložena dolžina | 99 cm |
| Število pramenov | 2 |
| vpenjalni sistem | FlickLock® Pro nova različica |
| Pralec | 3/4 širok puder v prahu |
| Referenca proizvajalca | BD111582 |
Sistem prilagajanja "FlickLock® Pro":
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock Pro je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost, lahkotnost in enostavno uporabo.
Novi FlickLock Pro ima zdaj lažjo in enostavnejšo za uporabo aluminijasto konstrukcijo.
FlickLock® Pro, ki temelji na FlickLock®, revolucionira zasnovo sistema za prilagajanje.
Ob ohranitvi prednosti FlickLock, FlickLock Pro ponuja aluminijasto zasnovo, ki prihrani prostor, ki dramatično izboljša raven kakovosti, občutka in trdnosti zaklepanja.
Poudarki nastavitvenega sistema FlickLock® Pro so:
• Zasnova, ki prihrani prostor
• Dvoosna zasnova za večji vzvod in zaklepanje
• Visokokakovostna aluminijasta sestava, zasnovana za vzdržljivost in zelo lahka

Paki 3/4 Ski Basket: