B010528
Carbon Whippet Black Diamond Lyžařská hůl do strmého kopce
ŘADA LYŽAŘSKÝCH HOLŮ - NOVÝ MODEL
Hůl Carbon Whippet je dvoudílná hůl pro skialpinismus vybavená odnímatelným ocelovým kšiltem (Whippet).
Při použití ve strmých stoupáních lze Whippet velmi snadno sejmout na mírných svazích a při sjezdech.
Nová verze Carbon Whippet obsahuje nejnovější design systému nastavení FlickLock Pro, který je lehčí (v hliníku) a robustnější.
• Nastavitelná 2dílná hůl s hliníkovou horní částí a spodní částí z uhlíkových vláken
• Lehký, účinný a odolný díky smíšené hliníkové a karbonové konstrukci
• Inovativní systém ClickLock pro zajištění Whippeta
• Odnímatelný ocelový hrot pro přepnutí do „klasického“ režimu turistické lyžařské hůlky
• Vložka rukojeti pro lyžařský režim
• Pohodlný a nastavitelný popruh na zápěstí
• Velký 3/4 vrubový puk na prachový sníh
• Nejnovější generace nastavovacího systému FlickLock Pro z kovaného hliníku: lehký, pevný a snadno použitelný
K dispozici v jedné velikosti 99-140 cm
Prodáváno jednotlivě
Ideální pro lyžařské túry na strmých svazích

197 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník a dřevěné uhlí |
| Hmotnost | 443 g (tyč + trsátko) |
| Střih | nastavitelné: 99-140 cm |
| Složená délka | 99 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | Nová verze FlickLock® Pro |
| Podložka | 3/4 široký prachový puk |
| Reference výrobce | BD111582 |
Systém nastavení "FlickLock® Pro":
Systém nastavení velikosti FlickLock Pro byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost, lehkost a snadné použití.
Nový FlickLock Pro se nyní vyznačuje lehčí a snáze použitelnou hliníkovou konstrukcí.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, přináší revoluci v konstrukci nastavovacího systému.
FlickLock Pro si zachovává výhody funkce FlickLock a nabízí prostorově úsporný hliníkový design, který dramaticky zlepšuje úroveň kvality, pocitu a pevnosti zamykání.
Přednosti systému nastavení FlickLock® Pro jsou:
• Prostorově úsporný design
• Konstrukce se dvěma nápravami pro větší pákový efekt a zamykání
• Vysoce kvalitní hliníková kompozice navržená tak, aby vydržela a byla velmi lehká

3/4 puky lyžařského košíku: