B010528
Carbóin Whippet Dubh Diamond Pola Sciála Cnocán Géar
SRAITH cuaillí sciála - SAMHAIL NUA
Is cuaille dhá phíosa é an cuaille Carbon Whippet le haghaidh sléibhteoireachta sciála atá feistithe le buaic cruach inbhainte (Whippet).
Úsáidtear é ar dhreapadh géara, is féidir an Whippet a bhaint go héasca ar fhánaí measartha agus ar shliocht.
Sa leagan nua den Carbon Whippet tá an dearadh is déanaí ar chóras coigeartaithe FlickLock Pro, atá níos éadroime (in alúmanam) agus níos láidre.
• Cuaille 2-alt inchoigeartaithe le cuid barr alúmanaim agus bun alt snáithín carbóin
• Solas, éifeachtach agus resistant a bhuíochas le tógáil measctha alúmanaim agus carbóin
• Córas nuálach ClickLock chun an Whippet a dhaingniú
• Spíc cruach inbhainte chun aistriú go dtí mód cuaille sciála camchuairte "clasaiceach".
• Cuir isteach grip le haghaidh mód sciála
• Strap caol compordach agus inchoigeartaithe
• Poc mór notched 3/4 le haghaidh sneachta púdar
• An ghlúin is déanaí de chóras coigeartaithe FlickLock Pro in alúmanam brionnaithe: éadrom, láidir agus éasca le húsáid
Ar fáil i méid amháin 99-140 cm
Díolta ina n-aonar
Ideal do chamchuairt sciála ar fhánaí géara

197 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanam agus gualaigh |
| Meáchan | 443 g (bata+piocadh Aoire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 99-140cm |
| Fad fillte | 99 cm |
| Líon na snáitheanna | 2 |
| córas clampála | Leagan nua FlickLock Pro |
| Washer | 3/4 poc púdar leathan |
| Tagairt monaróir | BD111582 |
An córas coigeartaithe "FlickLock® Pro":
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock Pro le héifeachtúlacht, dlúthtacht, éadrom agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá tógáil alúmanam níos éadroime agus níos éasca le húsáid ag an FlickLock Pro nua anois.
Bunaithe ar an FlickLock®, déanann an FlickLock® Pro dearadh an chórais choigeartaithe a réabhlóidiú.
Cé go gcoimeádtar na buntáistí a bhaineann le FlickLock, cuireann an FlickLock Pro dearadh alúmanaim spás-shábháil ar fáil a fheabhsaíonn go mór an leibhéal cáilíochta glasála, braite agus neart.
Is iad buaicphointí chóras coigeartaithe FlickLock® Pro:
• Dearadh a shábháil spás
• Dearadh dé-acastóra chun giaráil agus glasáil méadaithe
• Comhdhéanamh alúmanaim ardchaighdeáin atá deartha go mairfidh agus an-éadrom

An ciseán sciála 3/4 pucks: