G010026

2-delna aluminijasta palica, opremljena z oprijemom Guidetti, za boljši oprijem ne glede na nadmorsko višino ali teren, in dvojnim sistemom zategovanja.
Palica izdelana v Franciji v Grenoblu.
2 leti garancije.
Prodano v paru z 90 mm podložko za vsako palico


18 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | karbonski/aluminij Ultra Tech 7075 |
| Utež | 261 g |
| Izrežite | nastavljiva 107-140 cm (maks.) |
| Število pramenov | 2 |
| vpenjalni sistem | Easy Lock/konusno vpenjanje |
| Premer pramena | 16 / 14 |
| Ročaj | mehak dotik |
| ročni trak | udobje |
| Točka | stožčasto z volframovo konico |
| Pralec | 90 mm |
GRIPER CARBON EASY LOCK je popoln zaveznik za zimsko pohodništvo s svojim nedrsečim oprijemom Guidetti za dober oprijem na pobočjih in sestavo karbona/aluminija, ki združuje lahkotnost in odpornost. Njegov sistem dvojnega zategovanja (Easy Lock + internetno zategovanje stožca) nudi največjo varnost v nosilcih. Nazadnje je opremljen s pralnim strojem s premerom 90 mm.
Dvojni vpenjalni sistem:
Kombinacija 2 sistemov zaklepanja na isti palici (sistem zategovanja stožca in Easy Lock) vam nudi popolno varnost na podpornikih in enostavno nastavitev dolžine palice med uporabo.
