G010026

Pal d'alumini de 2 seccions equipat amb la pinça Guidetti, per a una millor adherència sigui quin sigui l'elevació o terreny, i el sistema de doble tensió.
Pal fet a França a Grenoble.
2 anys de garantia.
Es ven per parell amb una rentadora de 90 mm per a cada pal


18 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | Carboni / alumini Ultra Tech 7075 |
| Pes | 261 g |
| Tallar | ajustable 107-140 cm (màx.) |
| Nombre de fils | 2 |
| sistema de subjecció | Fàcil bloqueig / subjecció del con |
| Diàmetre del fil | 16 / 14 |
| Gestionar | tacte suau |
| corretja de mà | comoditat |
| Punt | cònic amb punta de tungstè |
| Rentadora | 90 mm |
El GRIPER CARBON EASY LOCK és l'aliat perfecte per a l'excursionisme a l'hivern amb el seu grip Guidetti antilliscant per a una bona adherència a les pistes i la seva composició de carboni/alumini que combina lleugeresa i resistència. El seu sistema de doble tensió (Easy Lock + tensió de con d'internet) ofereix la màxima seguretat en els suports. Finalment, està equipat amb una rentadora de pols de 90 mm de diàmetre.
El sistema de doble subjecció:
La combinació de 2 sistemes de bloqueig en un mateix stick (sistema de tensió del con i Easy Lock) t'ofereix una seguretat absoluta en els suports i un fàcil ajust de la longitud del stick durant l'ús.
