G010026

Dwusekcyjny kij aluminiowy wyposażony w chwytak Guidetti dla lepszej przyczepności niezależnie od wysokości i terenu oraz system podwójnego napinania.
Kij wyprodukowany we Francji w Grenoble.
2 lata gwarancji.
Sprzedawane jako para z podkładką 90 mm na każdy kij


18 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | węgiel / aluminium Ultra Tech 7075 |
| Waga | 261 g |
| Ciąć | regulowany 107-140 cm (max) |
| Liczba pasm | 2 |
| system mocowania | Easy Lock / mocowanie stożka |
| Średnica nici | 16 / 14 |
| Uchwyt | miękki dotyk |
| pasek na rękę | komfort |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Pralka | 90 mm |
GRIPER CARBON EASY LOCK jest idealnym sprzymierzeńcem na zimowe wędrówki dzięki antypoślizgowemu uchwytowi Guidetti zapewniającemu dobrą przyczepność na stokach oraz karbonowo-aluminiowej kompozycji, która łączy lekkość i wytrzymałość. Jego podwójny system dokręcania (Easy Lock + dokręcanie stożkiem internetowym) zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w podporach. Wreszcie jest wyposażony w myjkę proszkową o średnicy 90 mm.
Podwójny system mocowania:
Połączenie 2 systemów blokowania na tym samym drążku (system dokręcania stożka i Easy Lock) zapewnia absolutne bezpieczeństwo podpór i łatwą regulację długości drążka podczas użytkowania.
