G010026

Palo de aluminio de 2 seccións equipado coa pinza Guidetti, para un mellor agarre calquera que sexa a cota ou terreo, e o sistema de dobre apriete.
Bastón feito en Francia en Grenoble.
2 anos de garantía.
Véndese por parella cunha arandela de 90 mm para cada vara


18 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | Carbono/Aluminio Ultra Tech 7075 |
| Peso | 261 g |
| Cortar | axustable 107-140 cm (máx.) |
| Número de fíos | 2 |
| sistema de suxeición | Fácil bloqueo/sujeción de cono |
| Diámetro de cordón | 16 / 14 |
| Manexar | tacto suave |
| correa de man | confort |
| Punto | cónico con punta de wolframio |
| Lavadora | 90 mm |
O GRIPER CARBON EASY LOCK é o aliado perfecto para o sendeirismo invernal coa súa empuñadura Guidetti antideslizante para un bo agarre en pistas e a súa composición de carbono/aluminio que combina lixeireza e resistencia. O seu sistema de dobre aperta (Easy Lock + apretado de cono de internet) ofrece a máxima seguridade nos soportes. Finalmente, está equipado cunha lavadora de po de 90 mm de diámetro.
Sistema de suxeición dobre:
A combinación de 2 sistemas de bloqueo no mesmo bastón (sistema de apriete de cono e Easy Lock) ofrécelle unha seguridade absoluta nos soportes e un fácil axuste da lonxitude do bastón durante o seu uso.
