G010026

Dvoudílná hliníková hůl vybavená gripem Guidetti pro lepší přilnavost na jakémkoli svahu nebo terénu a dvojitým systémem utahování.
Hůl vyrobená ve Francii v Grenoblu.
2 roky záruka.
Prodává se jako pár s 90 mm podložkou pro každou tyč


18 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | karbon/hliník Ultra Tech 7075 |
| Hmotnost | 261 g |
| Střih | nastavitelná 107-140 cm (max) |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | Easy Lock / kuželové upínání |
| Průměr pramene | 16 / 14 |
| Rukojeť | jemný dotek |
| řemínek na ruku | pohodlí |
| Směřovat | kuželový s wolframovým hrotem |
| Podložka | 90 mm |
GRIPER CARBON EASY LOCK je perfektní spojenec pro zimní turistiku s protiskluzovou rukojetí Guidetti pro dobrou přilnavost na svazích a složením uhlík/hliník, které kombinuje lehkost a odolnost. Jeho dvojitý systém utahování (Easy Lock + internetové utahování kuželem) nabízí maximální bezpečnost v podpěrách. Nakonec je vybavena práškovou myčkou o průměru 90 mm.
Dvojitý upínací systém:
Kombinace 2 uzamykacích systémů na stejné hokejce (systém utahování kuželem a Easy Lock) vám nabízí absolutní jistotu na podpěrách a snadné nastavení délky hokejky během používání.
