G010026

2-секционен алуминиев прът, оборудван със захващане Guidetti, за по-добро захващане независимо от наклона или терена, и двойната система за затягане.
Пръчка, произведена във Франция в Гренобъл.
2 години гаранция.
Продава се като чифт с 90 мм шайба за всяка пръчка


18 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | карбон/алуминий Ultra Tech 7075 |
| Тегло | 261 g |
| Разрез | регулируема 107-140 см (макс.) |
| Брой нишки | 2 |
| система за затягане | Easy Lock / конусно затягане |
| Диаметър на нишката | 16 / 14 |
| Дръжка | меко докосване |
| ремък за ръка | комфорт |
| Точка | конична с волфрамов връх |
| шайба | 90 mm |
GRIPER CARBON EASY LOCK е перфектният съюзник за зимен туризъм с неплъзгащата се дръжка Guidetti за добро сцепление по склонове и карбонов/алуминиевата си композиция, която съчетава лекота и устойчивост. Двойната му система за затягане (Easy Lock + затягане на интернет конус) предлага максимална сигурност в опорите. И накрая, той е оборудван с прахова шайба с диаметър 90 мм.
Двойната система за затягане:
Комбинацията от 2 заключващи системи на една и съща пръчка (система за затягане на конус и Easy Lock) ви предлага абсолютна сигурност на опорите и лесно регулиране на дължината на пръчката по време на употреба.
