Stâlpi Două Clic 125 Lacal
Drumeții Game
Bețele noastre de drumeție Two Clic Lacal sunt echipate cu clichete și inserții pentru a regla înălțimea bețelor foarte rapid și precis. Acest sistem de reglare are avantajul că rezultă stâlpi ușoare (420 g per pereche)
Tuburile profilate vă permit să reglați înălțimea bastonului, prin tragere de ambele capete, fără a fi nevoie să căutați poziționarea blocajului.
• Ajustabil de la 100 la 125 cm
• 3 bețișoare de șuvițe
• Construcție 100% din aluminiu 7075 T6: material ușor, puternic și durabil
• Sistem de reglare cu clichet „Two Click”.
• Mâner confortabil din spumă Simple Grip
• Curea de mână reglabilă și respirabilă
• Vârf de mărime din carbură de tungsten
• Pucuri de trekking și pucuri largi pentru iarnă
Disponibil in 2 culori: Albastru / Portocaliu
Belțe de drumeție dezvoltate în Franța la Grenoble de Pascal Guidetti, renumit inventator al echipamentelor tehnice pentru exterior

999 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate: 2014-06-23
| Material | aluminiu 7075 T6 |
| Greutate | 420 g perechea |
| A tăia | reglabil: de la 100 la 125 cm |
| Lungime pliată | 59 cm |
| Numărul de fire | 3 |
| sistem de prindere | Clichet „Two Click”. |
| Mâner | Spumă Single Grip |
| curea de mână | respirabil si reglabil |
| Punct | Vârf de mărime din carbură de tungsten |
| Mașină de spălat | vara iarna |
| Referinta producatorului | FH-01-080 / FH-01-081 |
Tehnologii:
•Sistem de reglare a înălțimii stâlpilor Two Clic System
•Mâner din spumă Simple Grip
• Vârf de dimensiune din carbură de tungsten cu șaibă șurub înlocuibilă (vara/iarna)