Polos Two Clic 125 Lacal
Gamme Sendeirismo
Os nosos bastóns de sendeirismo Two Clic Lacal están equipados con trinquete e insercións para axustar a altura dos bastóns de forma moi rápida e precisa. Este sistema de axuste ten a vantaxe de dar como resultado bastóns lixeiros (420 g por par)
Os tubos perfilados permiten axustar a altura do pau, tirando dos dous extremos, sen ter que buscar a posición do bloqueo.
• Axustable de 100 a 125 cm
• 3 varas de fíos
• Construción 100% de aluminio 7075 T6: material lixeiro, resistente e duradeiro
• Sistema de axuste de trinquete "Two Click".
• Cómodo mango de espuma Simple Grip
• Correa de pulso axustable e transpirable
• Punta de carburo de tungsteno
• Discos de sendeirismo e discos anchos para o inverno
Dispoñible en 2 cores: Azul/Laranxa
Bastóns de sendeirismo desenvolvidos en Francia en Grenoble por Pascal Guidetti, recoñecido inventor do equipamento técnico ao aire libre

999 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | Aluminio 7075 T6 |
| Peso | 420 g por par |
| Cortar | axustable: 100 a 125 cm |
| Lonxitude dobrada | 59 cm |
| Número de fíos | 3 |
| sistema de suxeición | Carraca "Two Click". |
| Manexar | Espuma Single Grip |
| correa de man | transpirable e axustable |
| Punto | Punta de carburo de tungsteno |
| Lavadora | verán Inverno |
| Referencia do fabricante | FH-01-080 / FH-01-081 |
Tecnoloxías:
•Sistema de regulación de altura de dos postes Clic System
•Mango de espuma Simple Grip
• Punta de carburo de tungsteno con arandela de parafuso reemplazable (verán/inverno)