Stokken Two Clic 125 Lacal
Game Wandelen
Onze Two Clic Lacal wandelstokken zijn voorzien van ratels en inzetstukken om de hoogte van de stokken zeer snel en precies in te stellen. Dit verstelsysteem heeft als voordeel dat het resulteert in lichtgewicht stokken (420 g per paar)
Met de geprofileerde buizen kunt u de hoogte van de stok aanpassen door aan beide uiteinden te trekken, zonder dat u hoeft te zoeken naar de positionering van de blokkering.
• Instelbaar van 100 tot 125 cm
• 3 strengen stokken
• 100% 7075 T6 aluminium constructie: lichtgewicht, sterk en duurzaam materiaal
• "Two Click" ratelverstelsysteem
• Comfortabele handgreep van Simple Grip-schuim
• Verstelbare en ademende polsband
• Tungsten Carbide maat tip
• Trekkingpucks en brede pucks voor de winter
Verkrijgbaar in 2 kleuren: Blauw / Oranje
Wandelstokken ontwikkeld in Frankrijk in Grenoble door Pascal Guidetti, vermaard uitvinder van technische outdooruitrusting

999 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | aluminium 7075 T6 |
| Gewicht | 420 g per paar |
| Snee | verstelbaar: 100 tot 125 cm |
| Opgevouwen lengte | 59 cm |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | "Twee klikken" ratel |
| Omgaan met | Single Grip-schuim |
| polsbandje | ademend en verstelbaar |
| Punt | Tungsten Carbide maat tip |
| Wasmachine | zomer winter |
| Referentie fabrikant: | FH-01-080 / FH-01-081 |
Technologieën:
•Twee Clic System paalhoogteverstelsysteem
•Eenvoudig handvat van schuimrubber
• Tungsten carbide maat tip met vervangbare schroef ring (zomer/winter)