Słupy Dwa Clic 125 Lacal
Piesze wędrówki po Gamme
Nasze kijki turystyczne Two Clic Lacal są wyposażone w grzechotki i wkładki, które bardzo szybko i precyzyjnie regulują wysokość kijków. Ten system regulacji ma tę zaletę, że daje lekkie kije (420 g na parę)
Wyprofilowane rurki pozwalają regulować wysokość kija, pociągając za oba końce, bez konieczności szukania położenia blokady.
• Regulowany od 100 do 125 cm
• 3 sztyfty z nitek
• Konstrukcja w 100% z aluminium 7075 T6: lekki, mocny i wytrzymały materiał
• System regulacji grzechotki "dwa kliknięcia"
• Wygodny uchwyt z pianki Simple Grip
• Regulowany i oddychający pasek na nadgarstek
• Wskazówka dotycząca rozmiaru węglika wolframu
• Krążki trekkingowe i szerokie krążki na zimę
Dostępny w 2 kolorach: Niebieski / Pomarańczowy
Kijki turystyczne opracowane we Francji w Grenoble przez Pascala Guidettiego, znanego wynalazcę sprzętu technicznego przeznaczonego do użytku na świeżym powietrzu

999 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium 7075 T6 |
| Waga | 420 g na parę |
| Ciąć | regulowany: od 100 do 125 cm |
| Długość po złożeniu | 59 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Grzechotka "dwa kliknięcia" |
| Uchwyt | Pianka Single Grip |
| pasek na rękę | oddychający i regulowany |
| Punkt | Wskazówka dotycząca rozmiaru węglika wolframu |
| Pralka | lato zima |
| Numer referencyjny producenta | FH-01-080 / FH-01-081 |
Technologie:
•System regulacji wysokości dwóch słupków Clic System
•Prosty uchwyt z pianki Grip
• Końcówka z węglika wolframu z wymienną podkładką śruby (lato/zima)