Poles Two Clic 125 Lacal
Gamme pohodništvo
Naše pohodniške palice Two Clic Lacal so opremljene z ragljami in vstavki za zelo hitro in natančno nastavitev višine palic. Ta sistem prilagajanja ima prednost, saj daje lahke palice (420 g na par)
Profilirane cevi vam omogočajo nastavitev višine palice s potegom na obeh koncih, ne da bi morali iskati položaj blokade.
• Nastavljiva od 100 do 125 cm
• 3 prameni
• 100 % aluminijasta konstrukcija 7075 T6: lahek, močan in vzdržljiv material
• Sistem za nastavitev raglje "Two Click".
• Udoben ročaj iz pene Simple Grip
• Nastavljiv in zračen zapestni trak
• Konica velikosti volframovega karbida
• Treking palice in široke palice za zimo
Na voljo v 2 barvah: modra / oranžna
Pohodniške palice, ki jih je v Franciji v Grenoblu razvil Pascal Guidetti, znani izumitelj zunanje tehnične opreme

999 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij 7075 T6 |
| Utež | 420 g na par |
| Izrežite | nastavljiva: 100 do 125 cm |
| Zložena dolžina | 59 cm |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | Raglja "Two Click". |
| Ročaj | Pena z enim oprijemom |
| ročni trak | zračen in nastavljiv |
| Točka | Konica velikosti volframovega karbida |
| Pralec | poletje Zima |
| Referenca proizvajalca | FH-01-080 / FH-01-081 |
Tehnologije:
•Sistem za nastavitev višine palic Two Clic System
•Ročaj iz pene Simple Grip
• Velikost konice iz volframovega karbida z zamenljivo vijačno podložko (poletje/zima)