Poliaci Two Clic 125 Lacal
Gamme Turistika
Naše turistické palice Two Clic Lacal sú vybavené račňami a vložkami na veľmi rýchle a presné nastavenie výšky palíc. Výhodou tohto nastavovacieho systému sú ľahké palice (420 g na pár)
Profilované rúrky umožňujú nastaviť výšku hokejky potiahnutím za oba konce bez toho, aby ste museli hľadať polohu blokovania.
• Nastaviteľná od 100 do 125 cm
• 3 vláknové tyčinky
• 100% hliníková konštrukcia 7075 T6: ľahký, pevný a odolný materiál
• Systém nastavenia račne "Two Click".
• Pohodlná penová rukoväť Simple Grip
• Nastaviteľný a priedušný popruh na zápästie
• Hrot veľkosti karbidu volfrámu
• Trekingové puky a široké puky na zimu
Dostupné v 2 farbách: modrá / oranžová
Turistické palice vyvinuté vo Francúzsku v Grenobli Pascalom Guidetti, známym vynálezcom outdoorového technického vybavenia

999 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník 7075 T6 |
| Hmotnosť | 420 g na pár |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 100 až 125 cm |
| Zložená dĺžka | 59 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | Račňa "Two Click". |
| Rukoväť | Pena Single Grip |
| popruh na ruku | priedušné a nastaviteľné |
| Bod | Hrot veľkosti karbidu volfrámu |
| Podložka | leto Zima |
| Referencia výrobcu | FH-01-080 / FH-01-081 |
technológie:
•Systém nastavenia výšky palíc Two Clic System
•Penová rukoväť Simple Grip
• Veľkostný hrot z karbidu volfrámu s vymeniteľnou skrutkovou podložkou (leto/zima)