
Stâlp din aluminiu monofilament echipat cu un mâner lung din spumă pentru o mai bună aderență indiferent de pantă sau teren.
Stick fabricat in Franta la Grenoble.
2 ani garantie.
Se vinde ca pereche cu o saiba de 90 mm pentru fiecare bata


112 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate: 2014-06-23
| Material | aluminiu Ultra Tech 7075 |
| Greutate | 217 - 265 g |
| A tăia | 110 cm / 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm |
| Numărul de fire | 1 |
| Diametrul firului | 16 |
| Mâner | spumă lungă |
| curea de mână | larg reglabil |
| Punct | conic cu vârf de wolfram |
| Mașină de spălat | 90 mm |
SERAK este un stâlp din aluminiu 7075 ultra-tech cu un singur fir care combină rigiditatea și ușurința. Mânerul lung din spumă asigură o bună aderență și sprijinul necesar pe pante. În plus, este echipat cu o șaibă mare de 90 mm pentru a-l folosi în timpul drumețiilor de iarnă.
Mânerul lung din spumă:
Spuma de 36 cm de-a lungul tubului vă oferă siguranță și aderență bună atunci când traversați pe pante pe pante abrupte.

Ajutor la alegerea dimensiunii stâlpilor:
très bon produit
Livraison rapide emballage soigné
Frais de livraison très raisonnables
Excellent produit
Livraison rapide emballage soigné
Frais de livraison très raisonnables
Produit reçu en excellente condition