
Monofilamentna aluminijasta palica, opremljena z dolgim u200bu200bročajem iz pene za boljši oprijem ne glede na pobočje ali teren.
Palica izdelana v Franciji v Grenoblu.
2 leti garancije.
Prodano v paru z 90 mm podložko za vsako palico


112 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij Ultra Tech 7075 |
| Utež | 217 - 265 g |
| Izrežite | 110 cm / 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm |
| Število pramenov | 1 |
| Premer pramena | 16 |
| Ročaj | dolga pena |
| ročni trak | široko nastavljiv |
| Točka | stožčasto z volframovo konico |
| Pralec | 90 mm |
SERAK je enoverižna ultratehnološka aluminijasta palica 7075, ki združuje togost in lahkotnost. Dolg ročaj iz pene zagotavlja dober oprijem in potrebno podporo na pobočjih. Poleg tega je opremljen z veliko 90 mm podložko za uporabo med zimskimi pohodi.
Dolg ročaj iz pene:
36 cm pena vzdolž cevi vam zagotavlja varnost in dober oprijem pri prečkanju po strminah na strmih pobočjih.

Pomoč pri izbiri velikosti palic:
très bon produit
Livraison rapide emballage soigné
Frais de livraison très raisonnables
Excellent produit
Livraison rapide emballage soigné
Frais de livraison très raisonnables
Produit reçu en excellente condition