
Монофиламентен алуминиев прът, оборудван с дълга дръжка от пяна за по-добро захващане независимо от наклона или терена.
Пръчка, произведена във Франция в Гренобъл.
2 години гаранция.
Продава се като чифт с 90 мм шайба за всяка пръчка


112 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминиев Ultra Tech 7075 |
| Тегло | 217 - 265 g |
| Разрез | 110 cm / 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm |
| Брой нишки | 1 |
| Диаметър на нишката | 16 |
| Дръжка | дълга пяна |
| ремък за ръка | широк регулируем |
| Точка | конична с волфрамов връх |
| шайба | 90 mm |
SERAK е едножилен ултратехнологичен алуминиев стълб 7075, който съчетава твърдост и лекота. Дългата му дръжка от пяна осигурява добър захват и необходимата опора по склонове. В допълнение, той е оборудван с голяма 90 мм шайба, за да го използвате по време на зимните си преходи.
Дългата дръжка от пяна:
36 см пяна по дължината на тръбата ви осигурява безопасност и добро сцепление при преминаване по склонове по стръмни склонове.

Помощ при избора на размера на пръчките:
très bon produit
Livraison rapide emballage soigné
Frais de livraison très raisonnables
Excellent produit
Livraison rapide emballage soigné
Frais de livraison très raisonnables
Produit reçu en excellente condition