
Pal d'alumini monofilament equipat amb un mànec llarg d'escuma per a una millor adherència sigui quin sigui el pendent o el terreny.
Pal fet a França a Grenoble.
2 anys de garantia.
Es ven per parell amb una rentadora de 90 mm per a cada pal


112 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | Ultra Tech 7075 d'alumini |
| Pes | 217 - 265 g |
| Tallar | 110 cm / 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm |
| Nombre de fils | 1 |
| Diàmetre del fil | 16 |
| Gestionar | escuma llarga |
| corretja de mà | ample ajustable |
| Punt | cònic amb punta de tungstè |
| Rentadora | 90 mm |
El SERAK és un pal d'alumini ultratecnològic 7075 d'un sol fil que combina rigidesa i lleugeresa. El seu mànec llarg d'escuma proporciona una bona adherència i el suport necessari en pendents. A més, està equipat amb una gran rentadora de 90 mm per utilitzar-lo durant les teves excursions d'hivern.
El mànec llarg d'escuma:
L'escuma de 36 cm al llarg del tub us proporciona seguretat i una bona adherència quan es recorre per pendents en pendents pronunciats.

Ajuda a triar la mida dels pals:
très bon produit
Livraison rapide emballage soigné
Frais de livraison très raisonnables
Excellent produit
Livraison rapide emballage soigné
Frais de livraison très raisonnables
Produit reçu en excellente condition