
Poste de aluminio monofilamento equipado cun longo asa de espuma para un mellor agarre sexa cal sexa a pendente ou o terreo.
Bastón feito en Francia en Grenoble.
2 anos de garantía.
Véndese por parella cunha arandela de 90 mm para cada vara


112 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | Ultra Tech 7075 aluminio |
| Peso | 217 - 265 g |
| Cortar | 110 cm / 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm |
| Número de fíos | 1 |
| Diámetro de cordón | 16 |
| Manexar | escuma longa |
| correa de man | ancho axustable |
| Punto | cónico con punta de wolframio |
| Lavadora | 90 mm |
O SERAK é un poste de aluminio 7075 ultratecnolóxico dun só cordón que combina rixidez e lixeireza. O seu longo asa de escuma proporciona un bo agarre e o apoio necesario en pendentes. Ademais, está equipado cunha gran arandela de 90 mm para usalo durante as túas andainas de inverno.
Mango longo de escuma:
A escuma de 36 cm ao longo do tubo ofrécelle seguridade e un bo agarre ao atravesar pendentes en pendentes pronunciadas.

Axuda na elección do tamaño dos polos:
très bon produit
Livraison rapide emballage soigné
Frais de livraison très raisonnables
Excellent produit
Livraison rapide emballage soigné
Frais de livraison très raisonnables
Produit reçu en excellente condition