
Aluminiowy kij z monofilamentu wyposażony w długą piankową rękojeść dla lepszego chwytu niezależnie od stoku i terenu.
Kij wyprodukowany we Francji w Grenoble.
2 lata gwarancji.
Sprzedawane jako para z podkładką 90 mm na każdy kij


112 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | Ultra Tech 7075 aluminium |
| Waga | 217 - 265 g |
| Ciąć | 110 cm / 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm |
| Liczba pasm | 1 |
| Średnica nici | 16 |
| Uchwyt | długa piana |
| pasek na rękę | szeroki regulowany |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Pralka | 90 mm |
SERAK to jednożyłowa, ultra-technologiczna tyczka z aluminium 7075, która łączy w sobie sztywność i lekkość. Jego długa piankowa rączka zapewnia dobrą przyczepność i niezbędną podporę na zboczach. Dodatkowo jest wyposażony w dużą podkładkę 90mm, dzięki czemu można go używać podczas zimowych wędrówek.
Długa piankowa rączka:
Pianka o grubości 36 cm wzdłuż rury zapewnia bezpieczeństwo i dobrą przyczepność podczas poruszania się po zboczach o stromych zboczach.

Pomoc w doborze rozmiaru kijków:
très bon produit
Livraison rapide emballage soigné
Frais de livraison très raisonnables
Excellent produit
Livraison rapide emballage soigné
Frais de livraison très raisonnables
Produit reçu en excellente condition