TIKKA RXP (E95 RC / E95 RN)
Výkonná, viaclúčová, nabíjateľná kompaktná čelovka s technológiou REACTIVE LIGHTING pre vysoký výkon
Osvetlenie vhodné pre všetky situácie.
Nabíjateľná lampa (lítium-iónová batéria).
Výkon od 7 do 215 lumenov a dosvit od 2 do 110m.

8 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 115 g |
| Záruka | lampa: 3 roky / batéria: 1 rok alebo 300 nabíjacích cyklov |
| Certifikácie | CE |
| farby) | koralové alebo čierne |
| typ lúča | široký, zmiešaný alebo zameraný |
| Maximálne množstvo svetla | 215 lumenov |
| Vzdialenosť max | 110 m |
| Vodeodolný | IP X4 (vodeodolný) |
| technológie | reaktívne osvetlenie alebo konštantné osvetlenie |
| Jedlo | 1800 mAh lítium-iónová nabíjateľná batéria (súčasťou balenia) |
| Čas načítania | 4,5 hodiny |
| Kompatibilita batérie | alkalické / lítium / dobíjacie Ni-MH vďaka boxu na batérie (dostupné ako voliteľné príslušenstvo) |
Technológia REACTIVE LIGHTING v službách referenčnej kompaktnej žiarovky TIKKA. Sila osvetlenia a tvar lúča sa okamžite prispôsobia prostrediu. Výkon osvetlenia je optimalizovaný tak, aby zaručoval zvolenú autonómiu. Široké, zmiešané alebo zaostrené lúče umožňujú využívať osvetlenie prispôsobené všetkým situáciám, od videnia na blízko po videnie do diaľky (od 7 do 215 lúmenov, od 2 do 110 metrov). Nabíjateľná lítium-iónová batéria s USB portom je vhodná na časté používanie.
• Režim REAKTÍVNEHO OSVETLENIA:
Sila osvetlenia sa okamžite prispôsobí vďaka svetelnému senzoru. Výkon osvetlenia je optimalizovaný tak, aby zaručoval zvolenú autonómiu. Táto automatická správa vám umožní mať čo najviac voľné ruky.
• K dispozícii je aj režim konštantného osvetlenia, ktorý zaručuje stabilné osvetlenie, ktoré sa neznižuje počas zvolenej autonómie.
• Maximálny svetelný výkon: 215 lumenov.
• K dispozícii sú tri úrovne osvetlenia:
- MAX. VÝKON, priorita napájania,
- STANDARD, rovnováha medzi výkonom a autonómiou,
- MAX AUTONOMY, priorita autonómie.
• Červené prídavné osvetlenie pre zachovanie nočného videnia (červená LED).
• Dva nezávislé spínače pre zjednodušenie používania. Jeden umožňuje zvoliť režim osvetlenia (REAKTÍVNE OSVETLENIE alebo KONŠTANTNÉ OSVETLENIE), druhý si vybrať z troch úrovní osvetlenia; Funkcia uzamknutia, aby sa zabránilo náhodnému vznieteniu počas prepravy/skladovania.
• 1800mAh lítium-iónová nabíjateľná batéria:
- univerzálne nabíjanie cez micro USB konektor,
- indikátor nabitia/vybitia,
- účinný pri nízkych teplotách,
- vymeniteľné za batériový box pre použitie na cestách.
•Pohodlná a ľahko nastaviteľná čelenka. Dvojdielna konštrukcia na zadnej strane hlavy pre vynikajúcu podporu pri dynamických aktivitách.
•Prispôsobiteľná autonómia so softvérom OS by Petzl, ktorý si môžete bezplatne stiahnuť na www.petzl.com/OS.
• Svetelný výkon:
Super!
La lampe est performante, et le service rapide.
Utilisation sur la GTJ200
J'ai utilisé cette lampe sur la GTJ200. Très légère et réglage simple, elle est très agréable à utiliser. La variation automatique de l'intensité est très agréable, notamment en groupe et dans les montées. Livraison comme toujours très rapide. Bonne autonomie, pas eut besoin d'utiliser la batterie de rechange.
nathalie
Lampe puissante. agréable. très bonne autonomie. couleur trop claire pour doigts sales.... envoi très rapide. prix intéressant.
Frontale pour trail/entrainement nocturne
Lampe frontale très facile d'utilisation (malgré les différents modes) et très agréable (avec son bandeau réglable)
Utilisation en entrainement (hiver) et en trail nocturne, c'est top. Bonne autonomie.
Achat sur MGAffaire au top ! prix et rapidité d'envoi sont de gros atouts.
frontale rxp
Tres agreable en trail nocturne. Plusieurs mode tres pratique pour eclairer différemment en montee et en descente. Tres bonne puissance permettant de courir a fond (~20km/h) en descente en toute sécurité.