TIKKA RXP (E95 RC / E95 RN)
Mocna, wielowiązkowa, kompaktowa latarka czołowa z możliwością wielokrotnego ładowania z technologią REACTIVE LIGHTING zapewniającą wydajność
Oświetlenie odpowiednie do wszystkich sytuacji.
Lampa akumulatorowa (bateria litowo-jonowa).
Moc od 7 do 215 lumenów i oświetlenie od 2 do 110m.

8 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 115 g |
| Gwarancja | lampa: 3 lata / bateria: 1 rok lub 300 cykli ładowania |
| Certyfikaty | CE |
| Zabarwienie) | koralowy lub czarny |
| typ belki | szeroki, mieszany lub skoncentrowany |
| Maksymalna ilość światła | 215 lumenów |
| maksymalna odległość | 110 m |
| Hydroizolacja | IP X4 (wodoodporny) |
| Technologia | oświetlenie reaktywne lub oświetlenie ciągłe |
| Żywność | Akumulator litowo-jonowy 1800 mAh (w zestawie) |
| Czas ładowania | 4,5 godziny |
| Kompatybilność baterii | alkaliczne / litowe / akumulatorki Ni-MH dzięki pojemnikowi na baterie (dostępne jako opcja) |
Technologia REACTIVE LIGHTING na usługach referencyjnej lampy kompaktowej TIKKA. Moc oświetlenia i kształt wiązki błyskawicznie dostosowują się do otoczenia. Moc oświetlenia jest zoptymalizowana, aby zagwarantować wybraną autonomię. Szerokie, mieszane lub skupione wiązki umożliwiają korzystanie z oświetlenia dostosowanego do wszystkich sytuacji, od widzenia bliskiego po widzenie na odległość (od 7 do 215 lumenów, od 2 do 110 metrów). Akumulator litowo-jonowy z portem USB nadaje się do częstego użytkowania.
• Tryb OŚWIETLENIA REAKTYWNEGO:
Moc oświetlenia dostosowuje się błyskawicznie dzięki czujnikowi światła. Moc oświetlenia jest zoptymalizowana, aby zagwarantować wybraną autonomię. To automatyczne zarządzanie pozwala zachować jak najwięcej wolnych rąk.
• Dostępny jest również tryb stałego oświetlenia, gwarantujący stabilne oświetlenie, które nie słabnie przez całą wybraną autonomię.
• Maksymalna moc świetlna: 215 lumenów.
• Dostępne trzy poziomy oświetlenia:
- MAKSYMALNA MOC, priorytet mocy,
- STANDARD, bilans moc/autonomia,
- MAX AUTONOMY, priorytet autonomii.
• Czerwone oświetlenie pomocnicze zapewniające widzenie w nocy (czerwona dioda LED).
• Dwa niezależne przełączniki ułatwiające użytkowanie. Jeden umożliwia wybór trybu świecenia (OŚWIETLENIE REAKTYWNE lub OŚWIETLENIE STAŁE), drugi wybór spośród trzech poziomów świecenia; Funkcja blokady zapobiegająca przypadkowemu zapłonowi podczas transportu/przechowywania.
• Akumulator litowo-jonowy 1800 mAh:
- uniwersalne ładowanie przez gniazdo micro USB,
- wskaźnik naładowania/rozładowania,
- skuteczny w niskich temperaturach,
- możliwość wymiany na pojemnik na baterie do użytku poza domem.
•Wygodny i łatwy w regulacji pałąk. Dwuczęściowa konstrukcja z tyłu głowy zapewnia doskonałe wsparcie podczas dynamicznych aktywności.
•Konfigurowalna autonomia z oprogramowaniem OS by Petzl, do pobrania za darmo ze strony www.petzl.com/OS.
• Wydajność oświetlenia:
Super!
La lampe est performante, et le service rapide.
Utilisation sur la GTJ200
J'ai utilisé cette lampe sur la GTJ200. Très légère et réglage simple, elle est très agréable à utiliser. La variation automatique de l'intensité est très agréable, notamment en groupe et dans les montées. Livraison comme toujours très rapide. Bonne autonomie, pas eut besoin d'utiliser la batterie de rechange.
nathalie
Lampe puissante. agréable. très bonne autonomie. couleur trop claire pour doigts sales.... envoi très rapide. prix intéressant.
Frontale pour trail/entrainement nocturne
Lampe frontale très facile d'utilisation (malgré les différents modes) et très agréable (avec son bandeau réglable)
Utilisation en entrainement (hiver) et en trail nocturne, c'est top. Bonne autonomie.
Achat sur MGAffaire au top ! prix et rapidité d'envoi sont de gros atouts.
frontale rxp
Tres agreable en trail nocturne. Plusieurs mode tres pratique pour eclairer différemment en montee et en descente. Tres bonne puissance permettant de courir a fond (~20km/h) en descente en toute sécurité.