TIKKA RXP (E95 RC / E95 RN)
Zmogljiva kompaktna žarometa z več žarki, ki jo je mogoče polniti s tehnologijo REACTIVE LIGHTING za učinkovitost
Razsvetljava primerna za vse situacije.
Svetilka za ponovno polnjenje (litij-ionska baterija).
Moč od 7 do 215 lumnov in osvetlitev od 2 do 110m.

8 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Utež | 115 g |
| Garancija | žarnica: 3 leta / baterija: 1 leto ali 300 ciklov polnjenja |
| Certifikati | CE |
| barve) | koralna ali črna |
| vrsta žarka | široka, mešana ali osredotočena |
| Največja količina svetlobe | 215 lumnov |
| Razdalja max | 110 m |
| Hidroizolacija | IP X4 (vodoodporen) |
| Tehnologija | reaktivna razsvetljava ali stalna osvetlitev |
| Hrana | 1800 mAh litij-ionska polnilna baterija (priložena) |
| Čas nalaganja | 4,5 ure |
| Združljivost baterije | alkalni / litij / polnilni Ni-MH zahvaljujoč ohišju za baterije (na voljo kot opcija) |
Tehnologija REACTIVE LIGHTING na voljo referenčni kompaktni svetilki TIKKA. Moč svetlobe in oblika žarka se takoj prilagodita okolju. Moč osvetlitve je optimizirana za zagotavljanje izbrane avtonomije. Široki, mešani ali usmerjeni žarki omogočajo uporabo osvetlitve, prilagojene vsem situacijam, od vida na bližino do vida na daljavo (od 7 do 215 lumnov, od 2 do 110 metrov). Litij-ionska baterija za ponovno polnjenje z vhodom USB je primerna za pogosto uporabo.
• Način REAKTIVNE SVETLOBE:
Moč osvetlitve se zaradi svetlobnega senzorja takoj prilagodi. Moč osvetlitve je optimizirana za zagotavljanje izbrane avtonomije. To samodejno upravljanje vam omogoča, da imate čim bolj proste roke.
• Na voljo je tudi način stalne osvetlitve, ki zagotavlja stabilno osvetlitev, ki se med izbrano avtonomijo ne zmanjša.
• Največja svetlobna moč: 215 lumnov.
• Na voljo so tri stopnje osvetlitve:
- NAJVEČJA MOČ, prioriteta moči,
- STANDARD, ravnovesje moči/avtonomije,
- MAX AUTONOMY, prednost pred avtonomijo.
• Rdeča pomožna osvetlitev za ohranjanje nočnega vida (rdeča LED).
• Dve neodvisni stikali za poenostavitev uporabe. Ena vam omogoča izbiro načina osvetlitve (REAKTIVNA RASVETLA ali KONSTANTNA SVETLOBA), druga izbira med tremi stopnjami osvetlitve; Funkcija zaklepanja za preprečevanje nenamernega vžiga med transportom/skladiščenjem.
• 1800 mAh litij-ionska baterija za ponovno polnjenje:
- univerzalno polnjenje preko mikro USB vtičnice,
- indikator polnjenja/praznjenja,
- učinkovit pri nizkih temperaturah,
- zamenljivo z baterijsko škatlo za uporabo na poti.
•Udoben in enostavno nastavljiv naglavni trak. Dvodelna konstrukcija na zadnji strani glave za odlično podporo med dinamičnimi aktivnostmi.
•Prilagodljiva avtonomija s programsko opremo OS by Petzl, ki jo lahko brezplačno prenesete na www.petzl.com/OS.
• Učinkovitost osvetlitve:
Super!
La lampe est performante, et le service rapide.
Utilisation sur la GTJ200
J'ai utilisé cette lampe sur la GTJ200. Très légère et réglage simple, elle est très agréable à utiliser. La variation automatique de l'intensité est très agréable, notamment en groupe et dans les montées. Livraison comme toujours très rapide. Bonne autonomie, pas eut besoin d'utiliser la batterie de rechange.
nathalie
Lampe puissante. agréable. très bonne autonomie. couleur trop claire pour doigts sales.... envoi très rapide. prix intéressant.
Frontale pour trail/entrainement nocturne
Lampe frontale très facile d'utilisation (malgré les différents modes) et très agréable (avec son bandeau réglable)
Utilisation en entrainement (hiver) et en trail nocturne, c'est top. Bonne autonomie.
Achat sur MGAffaire au top ! prix et rapidité d'envoi sont de gros atouts.
frontale rxp
Tres agreable en trail nocturne. Plusieurs mode tres pratique pour eclairer différemment en montee et en descente. Tres bonne puissance permettant de courir a fond (~20km/h) en descente en toute sécurité.