TIKKA RXP (E95 RC / E95 RN)
Výkonná, vícepaprsková, dobíjecí kompaktní čelovka s technologií REACTIVE LIGHTING pro výkon
Osvětlení vhodné pro všechny situace.
Dobíjecí lampa (lithium-iontová baterie).
Výkon od 7 do 215 lumenů a osvětlení od 2 do 110m.

8 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 115 g |
| Záruka | lampa: 3 roky / baterie: 1 rok nebo 300 nabíjecích cyklů |
| Certifikace | CE |
| Barvy) | korálové nebo černé |
| typ paprsku | široký, smíšený nebo zaměřený |
| Maximální množství světla | 215 lumenů |
| Vzdálenost max | 110 m |
| Hydroizolace | IP X4 (voděodolný) |
| Technika | reaktivní osvětlení nebo stálé osvětlení |
| Jídlo | 1800 mAh lithium-iontová dobíjecí baterie (součástí balení) |
| Doba načítání | 4,5 hodiny |
| Kompatibilita baterie | alkalické / lithiové / dobíjecí Ni-MH díky bateriovému boxu (k dispozici jako volitelné příslušenství) |
Technologie REACTIVE LIGHTING ve službách referenční kompaktní žárovky TIKKA. Síla osvětlení a tvar paprsku se okamžitě přizpůsobí okolnímu prostředí. Výkon osvětlení je optimalizován tak, aby zaručoval zvolenou autonomii. Široké, smíšené nebo zaostřené paprsky umožňují využít osvětlení přizpůsobené všem situacím, od blízkého vidění až po vidění na dálku (od 7 do 215 lumenů, od 2 do 110 metrů). Dobíjecí lithium-iontová baterie s USB portem je vhodná pro časté používání.
• Režim REACTIVE LIGHTING:
Síla osvětlení se okamžitě přizpůsobí díky světelnému senzoru. Výkon osvětlení je optimalizován tak, aby zaručoval zvolenou autonomii. Tato automatická správa vám umožní mít co nejvíce volné ruce.
• K dispozici je také režim konstantního osvětlení, který zaručuje stabilní osvětlení, které se nezmenšuje během zvolené autonomie.
• Maximální světelný výkon: 215 lumenů.
• K dispozici jsou tři úrovně osvětlení:
- MAX POWER, priorita napájení,
- STANDARD, rovnováha výkonu/autonomie,
- MAX AUTONOMY, priorita autonomie.
• Červené přídavné osvětlení pro zachování nočního vidění (červená LED).
• Dva nezávislé spínače pro zjednodušení použití. Jeden umožňuje zvolit režim svícení (REAKTIVNÍ LIGHTING nebo CONSTANT LIGHTING), druhý volit ze tří úrovní osvětlení; Funkce zámku, aby se zabránilo náhodnému vznícení během přepravy/skladování.
• 1800mAh lithium-iontová dobíjecí baterie:
- univerzální nabíjení přes micro USB konektor,
- indikátor nabití/vybití,
- účinný při nízkých teplotách,
- vyměnitelné za bateriový box pro použití na cestách.
•Pohodlná a snadno nastavitelná čelenka. Dvoudílná konstrukce na zadní straně hlavy pro vynikající podporu při dynamických aktivitách.
•Přizpůsobitelná autonomie se softwarem OS by Petzl, ke stažení zdarma na www.petzl.com/OS.
• Výkon osvětlení:
Super!
La lampe est performante, et le service rapide.
Utilisation sur la GTJ200
J'ai utilisé cette lampe sur la GTJ200. Très légère et réglage simple, elle est très agréable à utiliser. La variation automatique de l'intensité est très agréable, notamment en groupe et dans les montées. Livraison comme toujours très rapide. Bonne autonomie, pas eut besoin d'utiliser la batterie de rechange.
nathalie
Lampe puissante. agréable. très bonne autonomie. couleur trop claire pour doigts sales.... envoi très rapide. prix intéressant.
Frontale pour trail/entrainement nocturne
Lampe frontale très facile d'utilisation (malgré les différents modes) et très agréable (avec son bandeau réglable)
Utilisation en entrainement (hiver) et en trail nocturne, c'est top. Bonne autonomie.
Achat sur MGAffaire au top ! prix et rapidité d'envoi sont de gros atouts.
frontale rxp
Tres agreable en trail nocturne. Plusieurs mode tres pratique pour eclairer différemment en montee et en descente. Tres bonne puissance permettant de courir a fond (~20km/h) en descente en toute sécurité.