TIKKA RXP (E95 RC / E95 RN)
Ceannlampa dlúth cumhachtach, il-bhíoma, in-athluchtaithe le teicneolaíocht SOILSIÚ REACTIVE le haghaidh feidhmíochta
Soilsiú oiriúnach do gach cás.
Lampa rechargeable (ceallraí litiam-ian).
Cumhacht ó 7 go 215 lumens agus soilsiú ó 2 go 110m.

8 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 115 g |
| Ráthaíocht | lampa: 3 bliana / ceallraí: 1 bhliain nó 300 timthriallta muirir |
| Deimhnithe | CE |
| Dathanna) | coiréil nó dubh |
| cineál bhíoma | leathan, measctha nó dírithe |
| Uasmhéid solais | 215 lumens |
| Fad max | 110 m |
| Uiscedhíonta | IP X4 (resistant uisce) |
| Teicneolaíocht | soilsiú imoibríoch u soilsiú tairiseach |
| Bia | Ceallraí in-athluchtaithe 1800 mAh litiam-ian (san áireamh) |
| Am luchtaithe | 4.5 uair an chloig |
| Comhoiriúnacht ceallraí | alcaileach / litiam / Ni-MH in-athluchtaithe a bhuíochas leis an mbosca ceallraí (ar fáil mar rogha) |
Teicneolaíocht SOILSIÚ REACTIVE ag seirbhís an lampa dhlúth tagartha TIKKA. Déanann an chumhacht soilsithe agus cruth an bhíoma oiriúnú láithreach don chomhshaol. Tá an chumhacht soilsithe optamaithe chun an neamhspleáchas roghnaithe a ráthú. Mar gheall ar na bíomaí leathan, measctha nó dírithe is féidir leas a bhaint as soilsiú atá oiriúnaithe do gach cás, ó fhís ghaireacht go fís i bhfad i gcéin (ó 7 go 215 lumens, ó 2 go 110 méadar). Tá an ceallraí Litiam-ian rechargeable lena port USB oiriúnach le húsáid go minic.
• Mód SOILSIÚ REACTIVE:
Déanann an chumhacht soilsithe oiriúnú láithreach a bhuíochas leis an braiteoir solais. Tá an chumhacht soilsithe optamaithe chun an neamhspleáchas roghnaithe a ráthú. Ligeann an bhainistíocht uathoibríoch seo duit do lámha a choinneáil saor chomh fada agus is féidir.
• Modh soilsithe tairiseach ar fáil freisin, a ráthaíonn soilsiú cobhsaí nach laghdaítear ar fud an neamhspleáchais roghnaithe.
• Aschur solais uasta: 215 lumens.
• Trí leibhéal soilsithe ar fáil:
- MAX POWER, tosaíocht cumhachta,
- CAIGHDEÁN, cothromaíocht cumhachta/neamhspleáchais,
- MAX Uathrialach, tosaíocht don neamhspleáchas.
• Soilsiú cúnta dearg chun fís oíche (LED dearg) a chaomhnú.
• Dhá lasc neamhspleácha chun úsáid a shimpliú. Ceadaíonn ceann amháin duit an modh soilsithe a roghnú (SOILSIÚ imoibríoch nó SOILSIÚ LEANÚNACH), an ceann eile a roghnú ó thrí leibhéal soilsithe; Feidhm ghlas chun adhaint thaisme a chosc le linn iompair/stórála.
• Ceallraí in-athluchtaithe 1800mAh Litiam-ian:
- muirearú uilíoch tríd an soicéad micrea USB,
- táscaire muirear/urscaoilte,
- éifeachtach ag teocht íseal,
- is féidir bosca ceallraí a athsholáthar le húsáid ar an mbealach.
•Compordach agus éasca le headband a choigeartú. Tógáil dhá phíosa ar chúl an chinn le haghaidh tacaíocht den scoth le linn gníomhaíochtaí dinimiciúla.
•Neamhspleáchas inoiriúnaithe leis an OS ag bogearraí Petzl, le híoslódáil saor in aisce ag www.petzl.com/OS.
• Feidhmíocht soilsithe:
Super!
La lampe est performante, et le service rapide.
Utilisation sur la GTJ200
J'ai utilisé cette lampe sur la GTJ200. Très légère et réglage simple, elle est très agréable à utiliser. La variation automatique de l'intensité est très agréable, notamment en groupe et dans les montées. Livraison comme toujours très rapide. Bonne autonomie, pas eut besoin d'utiliser la batterie de rechange.
nathalie
Lampe puissante. agréable. très bonne autonomie. couleur trop claire pour doigts sales.... envoi très rapide. prix intéressant.
Frontale pour trail/entrainement nocturne
Lampe frontale très facile d'utilisation (malgré les différents modes) et très agréable (avec son bandeau réglable)
Utilisation en entrainement (hiver) et en trail nocturne, c'est top. Bonne autonomie.
Achat sur MGAffaire au top ! prix et rapidité d'envoi sont de gros atouts.
frontale rxp
Tres agreable en trail nocturne. Plusieurs mode tres pratique pour eclairer différemment en montee et en descente. Tres bonne puissance permettant de courir a fond (~20km/h) en descente en toute sécurité.