Trekingové palice Trail Sport 3 Black Diamond - Trail Series
Trail Sport 3 sú veľmi robustné 3-dielne hliníkové teleskopické palice.
Nastavenie výšky hokejky od 63,5 cm do 140 cm je jednoduché pomocou ventilu FlickLock.
• Odolná 3-dielna teleskopická palica
• Spoľahlivý dvojitý systém nastavenia FlickLock
• Pohodlný a nastaviteľný popruh na zápästie s rôznou šírkou
• Gumová rukoväť s ventilačnými kanálikmi pre lepšiu priedušnosť
• Gumové predĺženie pod rukoväťou pre lepšiu priľnavosť na svahoch
• Long Flex body pre veľmi dobrú priľnavosť
• Tenké trekingové puky a kompatibilné so snehovými pukmi Powder Basket (dostupné ako voliteľné príslušenstvo)
Nastaviteľná výška: 63,5-140 cm
Dostupné v 2 farbách: Kingfisher / Walnut![]()
Pár predal

389 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | 612 g (pár) |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 63,5-140 cm |
| Zložená dĺžka | 63.5 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | FlickLock dvojitý |
| Rukoväť | drážkovaná guma s gumovým nástavcom pod rukoväťou |
| popruh na ruku | a nylon Vari-šírka |
| Bod | Long Flex tip |
| Podložka | Trekingové podložky |
| Referencia výrobcu | BD112225 |
Systém nastavenia "FlickLock" (ventil):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
Black Diamond Trail Sport 3
I picked up the package. Goods in accordance with the order. I can recommend the seller.