Trail Sport 3 Black Diamond Trekking κοντάρια - Σειρά μονοπατιών
Το Trail Sport 3 είναι πολύ στιβαροί τηλεσκοπικοί πόλοι αλουμινίου 3 τμημάτων.
Η ρύθμιση του ύψους του μπαστούνι από 63,5 cm έως 140 cm γίνεται εύκολα από τη βαλβίδα FlickLock.
• Ανθεκτικό τηλεσκοπικό κοντάρι 3 τμημάτων
• Αξιόπιστο διπλό σύστημα ρύθμισης FlickLock
• Άνετο και ρυθμιζόμενο λουράκι καρπού με ποικίλο πλάτος
• Λαστιχένια λαβή με κανάλια αερισμού για καλύτερη αναπνοή
• Προέκταση από καουτσούκ κάτω από τη λαβή για βελτίωση της πρόσφυσης στις πλαγιές
• Μακριά σημεία Flex για πολύ καλό κράτημα
• Λεπτά κομμάτια Trekking και συμβατά με χιονοφόρα Powder Basket (διατίθεται προαιρετικά)
Ρυθμιζόμενο ύψος: 63,5-140cm
Διατίθεται σε 2 χρώματα: Kingfisher / Καρυδιά![]()
Πούλησε το ζευγάρι

389 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας: 2014-06-23
| Υλικό | αλουμίνιο |
| Βάρος | 612 g (ζεύγος) |
| Τομή | ρυθμιζόμενο: 63,5-140cm |
| Διπλωμένο μήκος | 63.5 cm |
| Αριθμός κλώνων | 3 |
| σύστημα σύσφιξης | FlickLock διπλό |
| Λαβή | αυλακωτό λάστιχο με προέκταση από καουτσούκ κάτω από τη λαβή |
| λουρί για το χέρι | Νάιλον ποικίλου πλάτους |
| Σημείο | Μακρύ Flex μύτη |
| Ροδέλα | Ροδέλα πεζοπορίας |
| Αναφορά κατασκευαστή | BD112225 |
Το σύστημα ρύθμισης "FlickLock" (βαλβίδα):
Το σύστημα προσαρμογής μεγέθους FlickLock σχεδιάστηκε με γνώμονα την αποτελεσματικότητα, τη συμπαγή και την ευκολία χρήσης.
Η ρύθμιση FlickLock είναι κορυφαία όσον αφορά το γρήγορο στυλ και την ελαφρότητα.
Επειδή το βουνό απαιτεί αξιόπιστο και ανθεκτικό εξοπλισμό, η τεχνολογία FlickLock προσφέρει ασφαλείς, γρήγορες, απλές ρυθμίσεις και διευκολύνει τις ώρες που περνάτε στο μονοπάτι.
Black Diamond Trail Sport 3
I picked up the package. Goods in accordance with the order. I can recommend the seller.