Trekové hole Trail Sport 3 Black Diamond - Trail Series
Trail Sport 3 jsou velmi robustní 3-sekční hliníkové teleskopické hole.
Nastavení výšky hokejky od 63,5 cm do 140 cm se snadno provádí ventilem FlickLock.
• Odolná 3dílná teleskopická hůl
• Spolehlivý dvojitý systém nastavení FlickLock
• Pohodlný a nastavitelný pásek na zápěstí různé šířky
• Gumová rukojeť s ventilačními kanálky pro lepší prodyšnost
• Gumový nástavec pod rukojetí pro lepší přilnavost na svazích
• Long Flex body pro velmi dobrý úchop
• Tenké trekingové puky a kompatibilní se sněhovými puky Powder Basket (k dispozici jako volitelná výbava)
Nastavitelná výška: 63,5-140 cm
Dostupné ve 2 barvách: Kingfisher / Walnut![]()
Pár prodal

389 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 612 g (pár) |
| Střih | nastavitelné: 63,5-140 cm |
| Složená délka | 63.5 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Dvojité FlickLock |
| Rukojeť | drážkovaná guma s gumovým nástavcem pod rukojetí |
| řemínek na ruku | a nylon Vari-width |
| Směřovat | Long Flex tip |
| Podložka | Trekingové pračky |
| Reference výrobce | BD112225 |
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Black Diamond Trail Sport 3
I picked up the package. Goods in accordance with the order. I can recommend the seller.