Bastons de trekking Trail Sport 3 Black Diamond - Sèrie Trail
Els Trail Sport 3 són pals telescòpics d'alumini de 3 seccions molt robusts.
L'ajust de l'alçada del pal de 63,5 cm a 140 cm es fa fàcilment mitjançant la vàlvula FlickLock.
• Pal telescòpic durador de 3 seccions
• Sistema d'ajust doble FlickLock fiable
• Corretja de canell d'amplada variable còmoda i ajustable
• Mànec de goma amb canals de ventilació per a una millor transpirabilitat
• Extensió de goma sota el mànec per millorar l'adherència en pendents
• Punts llargs Flex per a una molt bona adherència
• Discos de trekking prims i compatibles amb els discos de neu Powder Basket (disponible com a opció)
Altura regulable: 63,5-140 cm
Disponible en 2 colors: Kingfisher / Walnut![]()
Vengut el parell

389 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | 612 g (par) |
| Tallar | ajustable: 63,5-140cm |
| Longitud plegada | 63.5 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock doble |
| Gestionar | cautxú acanalat amb extensió de goma sota el mànec |
| corretja de mà | Niló d'amplada variable |
| Punt | Punta llarga Flex |
| Rentadora | Rentadores de trekking |
| Referència del fabricant | BD112225 |
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Black Diamond Trail Sport 3
I picked up the package. Goods in accordance with the order. I can recommend the seller.