Trail Sport 3 Black Diamond Trekkingstokken - Trail-serie
De Trail Sport 3 zijn zeer robuuste 3-delige aluminium telescopische stokken.
Het verstellen van de hoogte van de stick van 63,5 cm naar 140 cm gaat eenvoudig door het FlickLock-ventiel.
• Duurzame 3-delige telescoopsteel
• Betrouwbaar dubbel FlickLock-verstelsysteem
• Comfortabele en verstelbare polsband met variabele breedte
• Rubberen handgreep met ventilatiekanalen voor beter ademend vermogen
• Rubberen verlenging onder het handvat om de grip op hellingen te verbeteren
• Lange Flex punten voor zeer goede grip
• Think Trekking pucks en compatibel met Powder Basket sneeuwpucks (verkrijgbaar als optie)
In hoogte verstelbaar: 63.5-140cm
Verkrijgbaar in 2 kleuren: Kingfisher / Walnut![]()
Verkocht het paar

389 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | aluminium |
| Gewicht | 612g (paar) |
| Snee | verstelbaar: 63.5-140cm |
| Opgevouwen lengte | 63.5 cm |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | FlickLock dubbel |
| Omgaan met | gegroefd rubber met rubberen verlenging onder het handvat |
| polsbandje | Variabele breedte nylon |
| Punt | Lange Flex-tip |
| Wasmachine | Trekwasmachines |
| Referentie fabrikant: | BD112225 |
Het "FlickLock" verstelsysteem (ventiel):
Het FlickLock-maataanpassingssysteem is ontworpen met het oog op efficiëntie, compactheid en gebruiksgemak.
De FlickLock-aanpassing is van topklasse als het gaat om snelle styling en lichtheid.
Omdat de berg betrouwbare en resistente uitrusting vereist, biedt de FlickLock-technologie veilige, snelle en eenvoudige aanpassingen en vergemakkelijkt het de uren die op het pad worden doorgebracht.
Black Diamond Trail Sport 3
I picked up the package. Goods in accordance with the order. I can recommend the seller.