Bastóns de trekking Trail Sport 3 Black Diamond - Serie Trail
Os Trail Sport 3 son bastóns telescópicos de aluminio de 3 seccións moi robustos.
O axuste da altura da vara de 63,5 cm a 140 cm faise facilmente mediante a válvula FlickLock.
• Bastón telescópico duradeiro de 3 seccións
• Sistema de axuste dobre FlickLock fiable
• Correa de pulso cómodo e axustable de ancho variable
• Mango de goma con canles de ventilación para unha mellor transpirabilidade
• Extensión de goma baixo o mango para mellorar o agarre en pendentes
• Puntos Flex Longs para un agarre moi bo
• Discos de trekking finos e compatibles con discos de neve Powder Basket (dispoñibles como opción)
Altura regulable: 63,5-140 cm
Dispoñible en 2 cores: Kingfisher / Walnut![]()
Vendo o par

389 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | aluminio |
| Peso | 612 g (par) |
| Cortar | axustable: 63,5-140 cm |
| Lonxitude dobrada | 63.5 cm |
| Número de fíos | 3 |
| sistema de suxeición | FlickLock dobre |
| Manexar | caucho ranurado con extensión de goma debaixo do asa |
| correa de man | Nylon de ancho variable |
| Punto | Punta Flex Long |
| Lavadora | Lavadoras de trekking |
| Referencia do fabricante | BD112225 |
O sistema de axuste "FlickLock" (válvula):
O sistema de axuste de tamaño FlickLock foi deseñado pensando na eficiencia, a compacidade e a facilidade de uso.
O axuste FlickLock é de primeira calidade cando se trata de estilo rápido e lixeireza.
Debido a que a montaña require equipos fiables e resistentes, a tecnoloxía FlickLock ofrece axustes seguros, rápidos e sinxelos e facilita as horas que se dedican ao camiño.
Black Diamond Trail Sport 3
I picked up the package. Goods in accordance with the order. I can recommend the seller.