Tyčinka na banky/skrutkovače Lacal
Lyžiarska oblasť
Francúzsky dizajn, vyberte si odolné a odolné palice pre svoje lyžiarske túry alebo výlety na snežniciach.
Oceníte veľmi dlhú 43 cm penovú rukoväť, ktorá uľahčuje navigáciu na svahoch.
Tyčinky sú vybavené inovatívnou rukoväťou, ktorá obsahuje podľa želania priehradku na fľaštičku alebo skrutkovač na nastavenie upevňovacích prvkov (ploché bity, Philips, Torx 10 a Torx 20).
• Jednovláknové palice: 115 až 140 cm
• Pevné a odolné hliníkové palice T6
• Inovatívna rukoväť s priestorom pre liekovku alebo skrutkovač
• Dlhá rukoväť z EVA peny, ľahká, mimoriadne pohodlná a ponúka množstvo možností uchopenia
• Nastaviteľný a priedušný popruh na zápästie
• Dlhý hrot z karbidu volfrámu
• Široké podložky na zimu
Dostupné v 6 veľkostiach: 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm / 140 cm
Zimné turistické palice vyvinuté vo Francúzsku v Grenobli Pascalom Guidetti, známym vynálezcom technického outdoorového vybavenia

5998 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Materiál | hliník 7075 T6 |
| Hmotnosť | 484-534 g na pár |
| Vystrihnúť | 115 až 140 cm |
| Počet prameňov | 1 |
| Priemer vlákna | 18 mm |
| Rukoväť | dlhá EVA pena |
| popruh na ruku | priedušné a nastaviteľné |
| Bod | dlhý hrot z karbidu volfrámu |
| Podložka | zima |
| Referencia výrobcu | FK-07-315 / FK-07-115 |
Výmena skrutkovačov:
1 - Odskrutkujte hlavicu nad rukoväťou
2 - Uvoľnite plastový gombík o štvrť otáčky, aby ste vymenili skrutkovače
technológie:
• 43 cm dlhá penová rukoväť „Long Grip“.
• Technológia Screwdriver System so skrutkovačmi integrovanými do rukoväte
• Dlhý hrot z karbidu volfrámu špecifický pre zimnú turistiku - Size Tip