Kolba/śrubokręt Stick Lacal
Pasmo narciarskie
Zaprojektowane we Francji, wybierz odporne i trwałe kijki do skitouringu lub eskapad na rakietach śnieżnych.
Z pewnością docenisz bardzo długą piankową rączkę o długości 43 cm, ułatwiającą poruszanie się po stokach.
Pałeczki wyposażone są w innowacyjny uchwyt, który na życzenie zawiera przegródkę na fiolkę lub śrubokręt do regulacji elementów złącznych (końcówki płaskie, Philips, Torx 10 i Torx 20).
• Słupy jednożyłowe: 115 do 140 cm
• Solidne i trwałe aluminiowe słupy T6
• Innowacyjny uchwyt z miejscem na fiolkę lub śrubokręt
• Długi uchwyt z pianki EVA, lekki, wyjątkowo wygodny i oferujący liczne możliwości chwytania
• Regulowany i oddychający pasek na nadgarstek
• Końcówka o długim rozmiarze z węglika wolframu
• Szerokie podkładki na zimę
Dostępne w 6 rozmiarach: 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm / 140 cm
Kijki do zimowych wędrówek opracowane we Francji w Grenoble przez Pascala Guidettiego, znanego wynalazcę technicznego sprzętu outdoorowego

5998 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Materiał | aluminium 7075 T6 |
| Waga | 484-534 g na parę |
| Ciąć | 115 do 140 cm |
| Liczba pasm | 1 |
| Średnica nici | 18 mm |
| Uchwyt | długa pianka EVA |
| pasek na rękę | oddychający i regulowany |
| Punkt | długa końcówka z węglika wolframu |
| Pralka | zima |
| Numer referencyjny producenta | FK-07-315 / FK-07-115 |
Wymiana śrubokrętów:
1 - Odkręcić głowicę znad rękojeści
2 - Odblokuj plastikowe pokrętło o ćwierć obrotu, aby zamienić śrubokręty
Technologie:
• Piankowy uchwyt „Long Grip” o długości 43 cm
• Technologia Screwdriver System z wkrętakami zintegrowanymi z rękojeścią
• Długa końcówka z węglika wolframu przeznaczona do zimowych wędrówek - Rozmiar końcówki