Matraz/Palo de Destornillador Lacal
Campo de esquí
Deseño francés, elixe bastóns resistentes e duradeiros para as túas escapadas de esquí de travesía ou raquetas de neve.
Apreciarás o mango de escuma moi longo de 43 cm, que facilita a navegación polas pendentes.
As varas están equipadas cunha innovadora asa que inclúe, segundo o desexa, un compartimento para albergar un vial ou un desaparafusador para axustar os fixadores (puntas planas, Philips, Torx 10 e Torx 20).
• Postes monofío: de 115 a 140 cm
• Postes de aluminio T6 resistentes e duradeiros
• Asa innovadora con espazo para vial ou destornillador
• Mango longo de escuma EVA, lixeiro, ultra cómodo e ofrece numerosas posibilidades de agarre
• Correa de pulso axustable e transpirable
• Punta de tamaño longo en carburo de tungsteno
• Lavadoras anchas para o inverno
Dispoñible en 6 tamaños: 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm / 140 cm
Bastóns de sendeirismo de inverno desenvolvidos en Francia en Grenoble por Pascal Guidetti, recoñecido inventor de equipamento técnico ao aire libre

5998 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date:
| Material | Aluminio 7075 T6 |
| Peso | 484-534 g por par |
| Cortar | 115 a 140 cm |
| Número de fíos | 1 |
| Diámetro de cordón | 18 mm |
| Manexar | escuma EVA longa |
| correa de man | transpirable e axustable |
| Punto | punta longa de carburo de tungsteno |
| Lavadora | inverno |
| Referencia do fabricante | FK-07-315 / FK-07-115 |
Cambio de destornilladores:
1 - Desaparafusa o pomo desde arriba do mango
2 - Desbloquee o botón de plástico un cuarto de volta para cambiar os desaparafusadores
Tecnoloxías:
• Mango de espuma “Long Grip” de 43 cm de lonxitude
• Tecnoloxía Screwdriver System con desaparafusadores integrados no mango
• Punta longa de carburo de tungsteno específica para sendeirismo invernal - Punta Tamaño