Flascó/Palla de tornavís Lacal
Camp d'esquí
Disseny francès, tria bastons resistents i duradors per a les teves escapades d'esquí de muntanya o amb raquetes de neu.
Apreciaràs el mànec d'escuma molt llarg de 43 cm, que facilita la navegació per pendents.
Els pals estan equipats amb una nansa innovadora que inclou, segons es desitgi, un compartiment per allotjar un vial o un tornavís per ajustar els elements de subjecció (punts plans, Philips, Torx 10 i Torx 20).
• Pals d'un sol fil: de 115 a 140 cm
• Pals d'alumini T6 resistents i duradors
• Mànec innovador amb espai per a vial o tornavís
• Mànec llarg d'escuma EVA, lleuger, ultra còmode i ofereix nombroses possibilitats d'adherència
• Corretja de canell ajustable i transpirable
• Punta llarga de carbur de tungstè
• Renandes amples per a l'hivern
Disponible en 6 mides: 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm / 140 cm
Bastons de senderisme d'hivern desenvolupats a França a Grenoble per Pascal Guidetti, reconegut inventor d'equips tècnics d'exterior.

5998 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Material | alumini 7075 T6 |
| Pes | 484-534 g per parell |
| Tallar | 115 a 140 cm |
| Nombre de fils | 1 |
| Diàmetre del fil | 18 mm |
| Gestionar | escuma EVA llarga |
| corretja de mà | transpirable i ajustable |
| Punt | punta llarga de carbur de tungstè |
| Rentadora | hivern |
| Referència del fabricant | FK-07-315 / FK-07-115 |
Canvi de tornavís:
1 - Desenrosqueu el pom per sobre del mànec
2 - Desbloquegeu el pom de plàstic un quart de volta per canviar els tornavís
Tecnologies:
• Mànec d'escuma “Long Grip” de 43 cm de llarg
• Tecnologia Screwdriver System amb tornavís integrats al mànec
• Punta llarga de carbur de tungstè específica per a senderisme a l'hivern - Punta talla