Fleascán/Scriúire bata Lacal
Raon Sciála
Deartha na Fraince, roghnaigh cuaillí frithsheasmhacha agus marthanacha le haghaidh do chamchuairteanna sciála nó éalaithe snowshoeing.
Tuigfidh tú an láimhseáil cúr 43 cm an-fhada, rud a fhágann go mbeidh sé níos éasca fánaí a nascleanúint.
Tá láimhseáil nuálaíoch feistithe ar na maidí lena n-áirítear, de réir mar a theastaíonn, urrann chun freastal ar vial nó scriúire chun na dúntóirí a choigeartú (giotán cothrom, Philips, Torx 10 agus Torx 20).
• Cuaillí aon-snáithe: 115 go 140 cm
• Cuaillí alúmanaim T6 atá láidir agus durable
• Láimhseáil nuálaíoch le spás le haghaidh vial nó scriúire
• Láimhseáil cúr fada EVA, éadrom, ultra-chompordach agus cuireann sé go leor féidearthachtaí corraitheacha
• Strap caol inchoigeartaithe agus breathable
• Leid Méid Fada i gCóbíd Tungstain
• Leicneáin leathan le haghaidh an gheimhridh
Ar fáil i 6 mhéid: 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm / 140 cm
D'fhorbair Pascal Guidetti cuaillí siúil geimhridh sa Fhrainc i Grenoble, aireagóir clúiteach trealaimh theicniúil lasmuigh

5998 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Ábhar | alúmanam 7075 T6 |
| Meáchan | 484-534 g in aghaidh an phéire |
| Gearr | 115 go 140 cm |
| Líon na snáitheanna | 1 |
| Trastomhas snáithe | 18 mm |
| Láimhseáil | cúr EVA fada |
| strap láimhe | breathable agus inchoigeartaithe |
| Pointe | tip chomhdhúile tungstain fada |
| Washer | geimhreadh |
| Tagairt monaróir | FK-07-315 / FK-07-115 |
scriúire a athrú:
1 - Díscriú an pommel ó os cionn an hanla
2 - Díghlasáil an cnapán plaisteach ceathrú cas chun na scriúnna a mhalartú
Teicneolaíochtaí:
• Láimhseáil cúr “Long Grip” 43 cm ar fad
• Teicneolaíocht an Chórais Scriúire le scriúirí comhtháite sa láimhseáil
• Leid chomhdhúile tungstain atá sainiúil le haghaidh fánaíochta gheimhridh - Leid Méid