Lyžiarske palice Carbon Compactor Black Diamond
SÉRIA TOURING - NOVÝ MODEL
Carbon Compactor Black Diamond sú ľahké palice z uhlíkových vlákien pre lyžiarske túry, splitboarding a zimnú turistiku.
Vďaka technológii rozmiestnenia Z-Pole sú po zložení ultra kompaktné.
• Nový dizajn oranžového prsteňa
• Dostupná nová veľkosť: 135 cm
• Veľmi kompaktná palica (len 42 cm zložená - veľkosť 120 cm)
• 18 mm karbónová 3-vrstvová palica s rýchloupínacím kužeľom
• Ľahká turistická rukoväť s integrovaným predĺžením a rebrovaným vnútrom
• Turistický remienok na zápästie s ľahkým popruhom a plastovou prackou na rebrík
• Integrované gumené predĺženie rukoväte
• Nové 100 mm kompaktné koše na prášok so širokými pukmi pre veľmi dobrý úchop
K dispozícii v 5 veľkostiach: 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm
Predáva sa ako pár s veľkou podložkou pre každú tyč
Ideálne pre lyžiarske túry, splitboarding a výlety na snežniciach

992 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | 100% uhlík |
| Hmotnosť | 508 g [120 cm] |
| Vystrihnúť | 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm |
| Zložená dĺžka | 42 cm [120 cm] |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | Systém rýchleho nasadenia Z-Pole |
| Rukoväť | Rukoväť série Touring s ryhovaným vnútrom pre väčšiu ľahkosť + gumové predĺženie |
| Podložka | nové puky Compact Powder Baskets s dvojdielnou rukoväťou a sekčnou sponou |
| Referencia výrobcu | BD111580 |
Carbon Compactor Black Diamond je ľahká palica zo 100% uhlíkových vlákien.
Určená pre zimné športy s rukoväťou a popruhom Touring, gumovým nástavcom pod rukoväťou a podložkou šírky 100 mm, je použiteľná aj po zvyšok roka.
Táto palica je vybavená technológiou Z-Pole a ponúka rýchle rozmiestnenie a veľmi kompaktné skladovanie po zložení (jednoduché skladovanie napríklad v taške).
Systém rýchleho nasadenia Z-Pole:
Technológia nasadzovania kužeľov je inšpirovaná know-how spoločnosti Black Diamond v oblasti lavínových sond, je nevyhnutnou súčasťou robustnosti, stability a rýchlosti nasadenia palíc Z-Pole.
Stačí chytiť rukoväť a horný koniec tyče a potom ich potiahnuť v opačnom smere. Tyč zapadne na miesto a zamkne sa.
Každý kužeľ rýchleho nasadenia sa používa na vedenie a umiestnenie jedného vlákna tyče a potom na zaistenie spojenia, keď je tyč uzamknutá.
Mäkké ochranné koncovky zakrývajú stredový kevlarový kábel palice v zloženom stave.
Systém rýchleho nasadenia Z-Pole má tri jedinečné prvky:
• Neviditeľný vnútorný kábel/kábel
• Jednoduché stlačenie tlačidla na skladanie prameňa
• Rýchle nasadenie kužeľa v jednom kroku

Puky Compactor Ski Basket: