Carbon Compactor smučarske palice Black Diamond
TOURING SERIJA - NOV MODEL
Carbon Compactor Black Diamond so lahke palice iz ogljikovih vlaken za turno smučanje, splitboarding in zimsko pohodništvo.
S tehnologijo namestitve Z-Pole so izjemno kompaktni, ko jih zložite.
• Nov dizajn oranžnega prstana
• Na voljo nova velikost: 135 cm
• Zelo kompaktna palica (samo 42 cm zložena - velikost 120 cm)
• 18 mm 3-slojni drog iz ogljikovih vlaken s stožcem za hitro sprostitev
• Lahek ročaj Touring z integriranim podaljškom in rebrasto notranjostjo
• Touring zapestni pas z lahkimi trakovi in u200bu200bplastično zaponko, ki se zapira na lestev
• Integriran podaljšek z gumijastim oprijemom
• Novi 100 mm kompaktni košari za prah široki ploščki za zelo dober oprijem
Na voljo v 5 velikostih: 115cm / 120cm / 125cm / 130cm / 135cm
Prodano v paru z veliko podložko za vsako palico
Idealno za turno smučanje, splitboarding in krpljanje

992 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | 100% ogljik |
| Utež | 508 g [120 cm] |
| Izrežite | 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm |
| Zložena dolžina | 42 cm [120 cm] |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | Z-Pole sistem za hitro uvajanje |
| Ročaj | Ročaj serije Touring z žlebljeno notranjostjo za večjo lahkotnost + gumijasti podaljšek |
| Pralec | novi paki Compact Powder Baskets z dvodelnim oprijemom in sponko |
| Referenca proizvajalca | BD111580 |
Carbon Compactor Black Diamond je lahka palica iz 100 % ogljikovih vlaken.
Zasnovan za zimske športe z ročajem in trakom Touring, gumijastim podaljškom pod ročajem in 100 mm širokim podložkom, ga lahko uporabljate tudi preostanek leta.
Opremljen s tehnologijo Z-Pole, ta drog ponuja hitro namestitev in zelo kompaktno shranjevanje, ko ga zložite (na primer enostavno shranjevanje v vrečki).
Sistem za hitro uvajanje Z-Pole:
Tehnologija uvajanja stožca se zgleduje po znanju Black Diamonda na področju lavinskih sond, je bistvena sestavina robustnosti, stabilnosti in hitrosti namestitve drogov Z-Pole.
Preprosto primite ročaj in zgornji konec droga in ju nato potegnite v nasprotno smer. Palica se zaskoči in zaskoči.
Vsak stožec za hitro namestitev se uporablja za vodenje in pozicioniranje enega pramena palice in nato za pritrditev križišča, ko je palica zaklenjena.
Mehke zaščitne končne kapice pokrivajo osrednji kevlarski kabel droga, ko so zložene.
Sistem za hitro uvajanje Z-Pole ima tri edinstvene elemente:
• Nevidni notranji kabel/kabel
• Preprost gumb za zlaganje pramena
• Hitra namestitev stožca v enem koraku

Paki smučarske košare Compactor: