Lyžařské hůlky Carbon Compactor Black Diamond
ŘADA TOURING - NOVÝ MODEL
Carbon Compactor Black Diamond jsou lehké hůlky z uhlíkových vláken pro skitouring, splitboarding a zimní turistiku.
Díky technologii nasazení Z-Pole jsou po složení ultra kompaktní.
• Nový design oranžového prstenu
• K dispozici nová velikost: 135 cm
• Velmi kompaktní hůl (pouze 42 cm složená - velikost 120 cm)
• 18mm 3vrstvá tyč z uhlíkových vláken s rychloupínacím kuželem
• Lehká cestovní rukojeť s integrovaným prodloužením a žebrovaným vnitřkem
• Cestovní pásek na zápěstí s lehkým popruhem a plastovou přezkou na žebřík
• Integrované gumové prodloužení rukojeti
• Nové 100 mm kompaktní koše na prášek se širokými puky pro velmi dobrý úchop
K dispozici v 5 velikostech: 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm
Prodává se jako pár s velkou podložkou pro každou tyč
Ideální pro lyžařské túry, splitboarding a výlety na sněžnicích

992 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | 100% uhlík |
| Hmotnost | 508 g [120 cm] |
| Střih | 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm |
| Složená délka | 42 cm [120 cm] |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Systém rychlého nasazení Z-Pole |
| Rukojeť | Rukojeť Touring Series s drážkovaným vnitřkem pro větší lehkost + gumové prodloužení |
| Podložka | nové puky Compact Powder Baskets s dvoudílnou rukojetí a sekčním klipem |
| Reference výrobce | BD111580 |
Carbon Compactor Black Diamond je lehká hůl ze 100% uhlíkových vláken.
Určeno pro zimní sporty s rukojetí a popruhem Touring, gumovým nástavcem pod rukojetí a podložkou šíře 100 mm, lze ji používat i po zbytek roku.
Tato tyč je vybavena technologií Z-Pole a nabízí rychlé nasazení a velmi kompaktní skladování po složení (snadné uložení například v tašce).
Systém rychlého nasazení Z-Pole:
Technologie nasazení kužele je inspirována know-how společnosti Black Diamond v lavinových sondách, je nezbytnou součástí robustnosti, stability a rychlosti nasazení tyčí Z-Pole.
Uchopte rukojeť a horní konec tyče a poté je zatáhněte v opačném směru. Hůl zapadne na místo a zajistí se.
Každý kužel rychlého nasazení se používá k vedení a umístění jednoho pramene násady a poté k zajištění spojení, když je násada uzamčena.
Měkké ochranné koncovky kryjí ve složeném stavu centrální kevlarový kabel hole.
Z-Pole Rapid Deployment System má tři jedinečné prvky:
• Neviditelná vnitřní šňůra/kabel
• Jednoduché tlačítko pro složení pramene
• Rychlé nasazení kužele v jednom kroku

Puky Compactor Ski Basket: