Ски щеки за карбон Compactor Black Diamond
СЕРИЯ TOURING - НОВ МОДЕЛ
Carbon Compactor Black Diamond са леки щеки от въглеродни влакна за ски туризъм, сплитборд и зимен туризъм.
Благодарение на технологията за разгръщане на Z-Pole, те са изключително компактни, когато са сгънати.
• Нов дизайн на оранжев пръстен
• Наличен нов размер: 135 см
• Много компактна пръчка (само 42 см сгъната - размер 120 см)
• 18 мм въглеродни влакна, 3-слоен стълб с конус за бързо освобождаване
• Олекотена Touring дръжка с интегрирано удължение и оребрена вътрешност
• Туристична каишка за китката с лека лента и пластмасова катарама със заключване на стълба
• Вградено гумено удължение на дръжката
• Нови 100 mm Compact Powder Baskets широки шайби за много добър захват
Предлага се в 5 размера: 115см / 120см / 125см / 130см / 135см
Продава се като чифт с голяма шайба за всяка пръчка
Идеален за ски туризъм, сплитборд и снегоходки

992 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | 100% въглерод |
| Тегло | 508 g [120 cm] |
| Разрез | 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm |
| Сгъната дължина | 42 cm [120 cm] |
| Брой нишки | 3 |
| система за затягане | Z-Pole Система за бързо разгръщане |
| Дръжка | Дръжка от серия Touring с набраздена вътрешност за повече лекота + гумено удължение |
| шайба | нови шайби Compact Powder Baskets с двусекционен захват и секционен клипс |
| Референция на производителя | BD111580 |
Carbon Compactor Black Diamond е лек стик от 100% въглеродни влакна.
Проектиран за зимни спортове с дръжка и каишка Touring, гумено удължение под дръжката и 100 мм широка шайба, може да се използва и през останалата част от годината.
Оборудван с технологията Z-Pole, този прът предлага бързо разгръщане и много компактно съхранение след сгъване (лесно съхранение в чанта например).
Системата за бързо разгръщане Z-Pole:
Технологията за разгръщане на конуса е вдъхновена от ноу-хауто на Black Diamond в лавинните сонди, тя е основен компонент от здравината, стабилността и скоростта на разгръщане на стълбовете Z-Pole.
Просто хванете дръжката и горния край на щеката и след това ги издърпайте в противоположна посока. Пръчката щраква на място и се заключва.
Всеки конус за бързо разгръщане се използва за насочване и позициониране на една нишка на пръчката и след това за закрепване на кръстовището, когато пръчката е заключена.
Меките защитни крайни капачки покриват централния кевларов кабел на стълба, когато са сгънати.
Системата за бързо разгръщане Z-Pole има три уникални елемента:
• Невидим вътрешен кабел/кабел
• Лесен бутон за сгъване на нишката
• Едноетапно бързо разгръщане на конуса

Паковете за ски коша Compactor: