P030663
Petzl Nano Traxion škripec
Visoko zmogljiv natezni kolut Petzl Nano Traxion je kompakten in ultralahek (53 g).
Zasnovan za reševanje, uporablja se na vrvi premera 7 do 11 mm.
Luknja vam omogoča, da škripec povežete z vponko Sm'D z vrvico, da je ne izgubite.
• Zelo kompakten
• Odlična učinkovitost zahvaljujoč zatesnjenemu krogličnemu ležaju (91%)
• zapora, ki deluje na zmrznjeni ali blatni vrvi
• Združljivo s kablom RAD LINE 6 mm
• Združljivo s 6 mm vrvico PUR'LINE samo za dvigovanje vreč
Uporablja se na vrvi premera 7 do 11 mm

498 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Utež | 53 g |
| Garancija | 3 leta |
| Certifikati | CE EN 567 / UKCA / UIAA |
| Najmanjši premer vrvi | 7 mm |
| Največji premer vrvi | 11 mm |
| Vrsta snopa | zatesnjen kroglični ležaj |
| Premer snopa | 18 mm |
| Donos | 91 % |
| prelomna obremenitev | 15 kN (7.5 kN x 2) |
| Lomljiva obremenitev v teku zajemna škripec | 4 kN |
| Referenca proizvajalca | P053AA00 |
Spécificités:
• Diagrami namestitve vrvi, vgravirani znotraj škripca
• Uporablja se na vrvi premera 7 do 11 mm
• Luknja za priklop na škripec, z vrvico, Sm'D karabinom za neprepustnost