P030663
Τροχαλία Petzl Nano Traxion
Η υψηλής απόδοσης τροχαλία τάσης Petzl Nano Traxion είναι συμπαγής και εξαιρετικά ελαφριά (53 g).
Σχεδιασμένο για διάσωση, χρησιμοποιείται σε σχοινί διαμέτρου 7 έως 11 mm.
Μια τρύπα σας επιτρέπει να συνδέσετε την τροχαλία με ένα καραμπίνερ Sm'D με ένα κορδόνι για να αποφύγετε την απώλεια.
• Πολύ συμπαγής
• Εξαιρετική απόδοση χάρη στο σφραγισμένο ρουλεμάν (91%)
• κλειδαριά που λειτουργεί σε παγωμένο ή λασπωμένο σχοινί
• Συμβατό με καλώδιο RAD LINE 6 mm
• Συμβατό με καλώδιο PUR'LINE 6 mm μόνο για ανύψωση σάκου
Χρησιμοποιείται σε σχοινί διαμέτρου 7 έως 11 mm

498 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Βάρος | 53 g |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Πιστοποιητικά | CE EN 567 / UKCA / UIAA |
| Ελάχιστη διάμετρος σχοινιού | 7 mm |
| Μέγιστη διάμετρος σχοινιού | 11 mm |
| Τύπος τροχαλίας | σφραγισμένο ρουλεμάν |
| Διάμετρος τροχαλίας | 18 mm |
| Απόδοση παραγωγής | 91% |
| φορτίο θραύσης | 15 kN (7.5 kN x 2) |
| Φορτίο θραύσης σε εξέλιξη τροχαλία σύλληψης | 4 kN |
| Αναφορά κατασκευαστή | P053AA00 |
Spécificités:
• Διαγράμματα τοποθέτησης σχοινιού χαραγμένα στο εσωτερικό της τροχαλίας
• Χρησιμοποιείται σε σχοινί διαμέτρου 7 έως 11 mm
• Τρύπα για σύνδεση με την τροχαλία, χρησιμοποιώντας κορδόνι, καραμπίνερ Sm'D για να γίνει αδιαπέραστη