P030663
Kółko Petzl Nano Traxion
Wysokowydajny napinacz Petzl Nano Traxion jest kompaktowy i ultralekki (53 g).
Przeznaczony do akcji ratowniczych, stosowany na linach o średnicy od 7 do 11 mm.
Otwór umożliwia podłączenie bloczka do karabinka Sm'D za pomocą linki, aby uniknąć jego zgubienia.
• Bardzo kompaktowy
• Doskonała wydajność dzięki uszczelnionemu łożysku kulkowemu (91%)
• śluza pracująca na zamarzniętej lub błotnistej linie
• Kompatybilny z przewodem RAD LINE 6 mm
• Kompatybilny z linką PUR'LINE 6 mm, wyłącznie do podnoszenia worków
Stosowany na linach o średnicy od 7 do 11 mm

498 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 53 g |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 567 / UKCA / UIAA |
| Minimalna średnica liny | 7 mm |
| Maksymalna średnica liny | 11 mm |
| Rodzaj krążka | uszczelnione łożysko kulkowe |
| Średnica krążka | 18 mm |
| Dawać | 91% |
| łamanie obciążenia | 15 kN (7.5 kN x 2) |
| Krążek przechwytujący w toku zrywającego obciążenia | 4 kN |
| Numer referencyjny producenta | P053AA00 |
Spécificités:
• Schematy instalacji liny wygrawerowane wewnątrz krążka
• Stosowany do lin o średnicy od 7 do 11 mm
• Otwór do podłączenia do bloczka za pomocą linki, karabińczyk Sm'D zapewniający szczelność