P030663
Kladka Petzl Nano Traxion
Vysoce výkonná napínací kladka Petzl Nano Traxion je kompaktní a ultralehká (53 g).
Určeno pro záchranu, používá se na laně o průměru 7 až 11 mm.
Otvor umožňuje připojit kladku ke karabině Sm'D pomocí lanka, abyste ji neztratili.
• Velmi kompaktní
• Vynikající účinnost díky utěsněnému kuličkovému ložisku (91 %)
• zámek funguje na zamrzlém nebo zabláceném laně
• Kompatibilní s kabelem RAD LINE 6 mm
• Kompatibilní s kabelem PUR'LINE 6 mm pouze pro zvedání pytlů
Používá se na lano o průměru 7 až 11 mm

498 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 53 g |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 567 / UKCA / UIAA |
| Min. průměr lana | 7 mm |
| Max průměr lana | 11 mm |
| Typ kladky | utěsněné kuličkové ložisko |
| Průměr kladky | 18 mm |
| Výtěžek | 91 % |
| lámací zátěž | 15 kN (7.5 kN x 2) |
| Zachycovací kladka probíhá při přetržení | 4 kN |
| Reference výrobce | P053AA00 |
Spécificités:
• Schémata instalace lana vyrytá uvnitř kladky
• Používá se na lano o průměru 7 až 11 mm
• Otvor pro připojení ke kladce pomocí šňůry, Sm'D karabiny, aby byla nepropustná