P030663
Petzl Nano Traxion ulóg
Tá an ulóg teannas Petzl Nano Traxion ardfheidhmíochta dlúth agus ultralight (53 g).
Deartha le haghaidh tarrthála, úsáidtear é ar rópa 7 go 11 mm ar trastomhas.
Ligeann poll duit an ulóg a nascadh le carabiner Sm'D le corda chun é a sheachaint.
• An-dlúth
• Éifeachtúlacht den scoth a bhuíochas le imthacaí liathróid séalaithe (91%)
• glas a bheith ag obair ar rópa reoite nó láibeach
• Ag luí le corda RAD LINE 6 mm
• Ag luí le corda PUR'LINE 6 mm le haghaidh ardú mála amháin
Úsáidtear é ar rópa 7 go 11 mm ar trastomhas

498 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 53 g |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 567 / UKCA / UIAA |
| Trastomhas rópa íosta | 7 mm |
| Trastomhas rópa uasta | 11 mm |
| Cineál sheave | imthacaí liathróid séalaithe |
| Trastomhas sheave | 18 mm |
| Toradh | 91% |
| briseadh ualach | 15 kN (7.5 kN x 2) |
| Ualach a bhriseadh ar siúl ulóg ghabháil | 4 kN |
| Tagairt monaróir | P053AA00 |
Spécificités:
• Léaráidí suiteála rópa greanta laistigh den ulóg
• Úsáidtear é ar rópa 7 go 11 mm ar trastomhas
• Poll chun é a nascadh leis an ulóg, ag baint úsáide as corda, carabiner Sm'D chun é a dhéanamh neamh-thréscaoilteach