P030663
Politja Petzl Nano Traxion
La politja tensora Petzl Nano Traxion d'alt rendiment és compacta i ultralleugera (53 g).
Dissenyat per al rescat, s'utilitza en cordes de 7 a 11 mm de diàmetre.
Un forat permet connectar la politja a un mosquetó Sm'D amb un cordó per evitar perdre-la.
• Molt compacte
• Excel·lent eficiència gràcies al coixinet de boles segellat (91%)
• pany treballant amb corda gelada o fangosa
• Compatible amb cable RAD LINE de 6 mm
• Compatible amb el cable PUR'LINE de 6 mm només per a l'elevació de bosses
S'utilitza en cordes de 7 a 11 mm de diàmetre

498 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 53 g |
| Garantia | 3 anys |
| Certificats | CE EN 567 / UKCA / UIAA |
| Diàmetre mínim de la corda | 7 mm |
| Diàmetre màxim de la corda | 11 mm |
| Tipus de polea | rodament de boles segellat |
| Diàmetre de la polea | 18 mm |
| Rendiment | 91% |
| càrrega de ruptura | 15 kN (7.5 kN x 2) |
| Càrrega de ruptura en curs de la politja de captura | 4 kN |
| Referència del fabricant | P053AA00 |
Spécificités:
• Esquemes d'instal·lació de corda gravats a l'interior de la politja
• S'utilitza en cordes de 7 a 11 mm de diàmetre
• Forat per connectar a la politja, mitjançant un cordó, un mosquetó Sm'D per fer-la impermeable