Kompaktne palice Lacal Quick Stick
Gamme pohodništvo
Izbira modela:
- Quick Stick Compact Alu: 100% aluminij 7075 T6
- Quick Stick Compact Carbon: 100% carbone avec le brin du bas en aluminium 7075 T6 (évite la casse lors d'un blocage dans les pierriers)
Palice Lacal Quick Stick Compact so namenjene pohodnikom, ki jih skrbi velikost palic, ko so zložene. Dolžina palic je 40 cm, transport je enostaven!
Ko palica počiva na tleh, Lacal Z sistem za namestitev v kombinaciji s tehnologijo Quick Fast Lock takoj zaklene pramene.
Višina palice je nastavljiva od 110 do 135 cm z zateznim ventilom.
• Hitro nameščene 4-nitne palice
• Model iz aluminija: močnejše palice
• Karbonski model: lažje palice z manj tresljajev v podlakteh
• Izjemno kompakten [40 cm zložen]
• Quick Fast Lock sistem za zaklepanje pramenov
• Sistem za nastavitev školjke Good Lock System
• Nastavljiva od 110 do 135 cm
• Sistem Elastic Clip za poenotenje pramenov za transport
• Dolg "EVA Double" ročaj za boljši oprijem na strminah
• Nastavljiv in zračen zapestni trak
• Konica velikosti volframovega karbida
• Treking palice in široke palice za zimo
Pohodniške palice, ki jih je v Franciji v Grenoblu razvil Pascal Guidetti, znani izumitelj zunanje tehnične opreme

999 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij 7075 T6 [Quick Stick Compact Alu] / karbon in brin na osnovi aluminija 7075 T6 [Quick Stick Compact Carbon] |
| Utež | 560 g la par [Quick Stick Compact Alu] / 490 g [Quick Stick Compact Carbon] |
| Izrežite | nastavljiva: 110 do 125 cm |
| Zložena dolžina | 40 cm |
| Število pramenov | 4 [16 / 14 / 14 / 14 mm] |
| vpenjalni sistem | klapet Good Lock System |
| Ročaj | dolga dvojna EVA pena |
| ročni trak | zračen in nastavljiv |
| Točka | Konica velikosti volframovega karbida |
| Pralec | poletje Zima |
| Referenca proizvajalca | FH-01-040 / FH-01-041 |
Tehnologije:
• Quick Fast Lock Deployment System
• Elastična sponka
• Dober sistem zaklepanja
• Long Double Grip ročaj iz pene
• Menjava letnega/zimskega sistema zamenjave ploščka