Cuaillí Dlúth Bata Tapa Lacal
Cluiche Siúl
Múnla le roghnú:
- Quick Stick Compact Alu: 100% alúmanam 7075 T6
- Quick Stick Compact Carbon: 100% carbone avec le brin du bas en aluminium 7075 T6 (évite la casse lors d'un blocage dans les pierriers)
Tá na cuaillí Dlúth Bata Tapa Lacal dírithe ar shiúlóirí atá buartha faoi mhéid na gcuaillí nuair a bhíonn siad fillte. Is é 40 cm fad na cuaillí, tá iompar éasca!
Agus an cuaille ag luí ar an talamh, cuireann córas imscaradh Lacal Z in éineacht le teicneolaíocht Quick Fast Lock na snáitheanna faoi ghlas láithreach.
Tá airde an bhata inchoigeartaithe ó 110 go 135 cm trí chomhla géarú.
• Cuaillí 4 shnáithe snap-uaire a imscaradh go tapa
• Múnla alúmanam: bataí níos láidre
• Múnla carbóin: cuaillí níos éadroime le níos lú creathadh sna forearms
• Ultra-dlúth [40 cm fillte]
• Córas Quick Fast Lock chun na snáitheanna a ghlasáil
• Córas coigeartaithe clamshell Good Lock System
• Inchoigeartaithe ó 110 go 135 cm
• Córas Gearrthóg Leaisteacha chun na snáitheanna iompair a aontú
• Láimhseáil fhada "EVA Double" chun greim a fheabhsú ar fhánaí
• Strap caol inchoigeartaithe agus breathable
• Leid Méid Carbide Tungstain
• Múcaí trekking agus laonna leathana don gheimhreadh
D'fhorbair Pascal Guidetti cuaillí fánaíochta sa Fhrainc i Grenoble, aireagóir clúiteach trealaimh theicniúil lasmuigh

999 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanam 7075 T6 [Quick Stick Compact Alu] / carbón agus sáile agus alúmanam 7075 T6 [Dlúthcharbón bata tapa] |
| Meáchan | 560 g la paire [Quick Stick Compact Alu] / 490 g [Carbóin Dlúth Bata Tapa] |
| Gearr | inchoigeartaithe: 110 go 125 cm |
| Fad fillte | 40 cm |
| Líon na snáitheanna | 4 [16 / 14 / 14 / 14 mm] |
| córas clampála | clapet Córas Dea-Glais |
| Láimhseáil | Cúr fada Double EVA |
| strap láimhe | breathable agus inchoigeartaithe |
| Pointe | Leid Méid Carbide Tungstain |
| Washer | samhradh Geimhreadh |
| Tagairt monaróir | FH-01-040 / FH-01-041 |
Teicneolaíochtaí:
• Córas Imscaradh Thapa Fast Lock
• Gearrthóg leaisteacha
• Córas Dea-Glais
• Láimhseáil cúr Fada Double Grip
• Leid Athraithe córas athraithe laig samhraidh/gheimhridh